Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok a melleitekre vagy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok a melleitekre vagy a popsitokra vagytok büszkébbek? Mi az, amit szjvesebben hangsúlyoztok az öltözködéssel is? Valamint szeretitek ha a kedvenc ponton meg is bámulnak a férfiak titeket?

Figyelt kérdés

2021. dec. 21. 22:20
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
36%
Nem vagyok semmilyen testrészemre büszke. Az csak testi adottság. Egyik sem az én érdemem
2021. dec. 21. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
54%
1 ha nem edzel akkor tényleg nem 😅
2021. dec. 21. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
93%
Melleimre. Nem nagyok, de szépek. Ízlésesen öltözködök, előnyösen hangsúlyozom az alakom, de semmit se rakok ki teljesen. Ha megnézek az oké, de ha úgy bámul valaki, hogy a szeme kiesik, az rohadt zavaró. Igazán senki véleménye nem foglalkoztat, magamnak akadok tetszeni,és a páromnak.
2021. dec. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
62%
#1 vagyok. A sporttal csak a meglévő testi adottságokat tudom fejleszteni. Ergo nem én értem el valamit, csupán fejlesztettem azt, amit a természet adott, okostojás.
2021. dec. 21. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
86%
Az eszemre vagyok büszke, mondjuk a többi is rendben van. Ettől még nincs kipakolva, sem direkt mutogatva. Ha megnéznek az persze büszkeséggel tölt el, ha nyálcsorgatva bámulnak az meg kínos feszengéssel mert zavar.
2021. dec. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
89%
Mell
2021. dec. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
90%

Nagyon egyikben sincs semmi extra, de már akkor inkább a fenekemre, mert a melleim elég kicsik és formátlanok is.

Mutogatni kifejezetten egyiket sem szoktam.

2021. dec. 21. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
97%

Gyakorlatilag nincs cicim :(

Úgyhogy a popsimra :)


A barátomnak is tetszik.

2021. dec. 21. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
89%
Mindkét testrészen akkora heg van, hogy azt inkább nem akarom mutogatni.
2021. dec. 21. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
86%

A melleimre.

Még nem találkoztam olyannal, aki ne vette volna észre, ne bámulta volna meg. A bámulást megszoktam már, mert úgysem tudok mást ellene tenni.

Nem lapítom le őket, mert nem szégyellem hogy nagyok. Viszont kihangsúlyozni sem szükséges, megteszik azt maguktól.

2021. dec. 21. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!