Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, volt olyan, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, volt olyan, hogy megsajnáltatok egy szűz fiút és megengedtétek, hogy használja a puncitokat?

Figyelt kérdés
Hány évesek voltatok?
2022. márc. 3. 16:07
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
65%
#19 Erre akkor ugyanaz a megoldas. Keressegy ocska munkaltatot, aki barkit felvesz, aztan majd tovabblepsz, ha lesz kis rutinod ;)
2022. márc. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
67%
#19 -nek ment, uccso vagyok
2022. márc. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
89%
#19 bocs, de nekem meg kicsit olyan érzésem van mintha azt hinnéd "mert még szűz vagyok" a kudarcaid oka. Nem, nem az. Mindenki elkezdte valahol, szerinted mi hogy csináltuk? Inkább ezen elmélkedj potyaszexre ácsingózás helyett.
2022. márc. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
Miért, mindenhol lehet próbálkozni, nem?
2022. márc. 3. 17:30
 25/27 anonim ***** válasza:
100%
#24 próbálkozni lehet, sőt kell is - de ha értelmesen, normálisan, némi udvarlással, kommunikációval, a szimpátia, bizalom, vágy felkeltésével próbálja az ember akkor eredményesebb mint a "szűz vagyok, kellene egy szánalomszex, mindegy ki csak p.na legyen" módon teszi :)
2022. márc. 3. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
87%
Azzal hogy szűz vagy, semmi probléma . Csak ne akarja ezt senki szánalomszexel elveszíteni. A legtöbb nő szívesen elveszi egy fiú szüzességét, ha az amúgy rendben van. De, hogy sajnálatból... Ezt felejtse el mindenki.
2022. márc. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
77%

Ha valaki úgy próbálja elérni, h elveszítse a szűzességét, h sajnáltatja magát, h "jajj én még mindig egy szűz fiuka vagyok, szánj már meg😭", azt maximum szánalmasnak nézik, de nem sok esélye van arra, h pinát is kap.

Nem is értem, de most komolyan.. Neked az később dicsőség lenne?.. Jövendőbelid megkérdezné tőled, h h veszítetted el, büszkén mondanád, h : "Hát addig hisztiztem, h egy csaj megsajnált és megdughattam, pedig rám sem volt izgulva, nem is tetszettem neki meg semmi, csak már mem.tudta elviselni a rinyámat..." 🤔😅😂😂


Ha ha a páromról kiderülne, h így vesztette el, akkor elgondolkodnék, h jól választottam-e, mert ezekszerint egy manipulatív görcs az illető.

2022. márc. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!