Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, volt olyan, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, volt olyan, hogy megsajnáltatok egy szűz fiút és megengedtétek, hogy használja a puncitokat?

Figyelt kérdés
Hány évesek voltatok?
2022. márc. 3. 16:07
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
95%

Neked volt már olyan hogy megsajnáltál egy meleg pasit és hagytad hogy használja a púzódat?

Felesleges szánalomszexért puncsolnod, mert olyan nincs. A ritka kivétel csak erősíti a szabályt (értsd 1000-ből egy nőt talán izgat hogy szűztörő lehet, de ők meg válogatnak nem össze-vissza bárki jöhet).

2022. márc. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Csomó ilyen válasz volt itt gyk-n, hogy régóta ismerősök voltak és a csaj megsajnálta és odaadta a punciját.
2022. márc. 3. 16:15
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Vicces kérdés,mert ez nem úgy működik,hogy bárki tis megsajnálok ,és szétrakom neki a lábaimat.Ilyen hogy juthat valaki eszébe?
2022. márc. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
86%
Csak leszoptam
2022. márc. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
93%

Ha valaki sajnáltatja magát, meg puncsol, könyörög a szexért, az annyira gáz.

Az olyanokon csak nevetni tudok. 😂😂

2022. márc. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%
Biztos van olyan nő, akitizgat a szűztelenítés, de nem sajnálatból teszi.
2022. márc. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
83%
#2 hát nem'tom én nem sok ilyet láttam. Gondolom nekik már írtál privit csak nem válaszoltak és most újabb "célpontok" kellenének 😂
2022. márc. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
94%
Oda adja a punciját... Ez nagyon alpári megfogalmazás... 🤦‍♂️
2022. márc. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
2022. márc. 3. 16:22
 10/27 anonim ***** válasza:
59%

Nem egészen ez a kategória, de hasonló, egyik barátomnak a fehérneműimet adtam oda, mert erre izgult és így tudta kielégíteni a vágyait, nekem ez nem fájt semmibe, plusz még jól is jártam mert kimosva kértem vissza, szóval kb ő mosta a ruháim.

15-16 éves koromban volt.

2022. márc. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!