Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy 25 éves pasi szűz, az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy 25 éves pasi szűz, az többségében azért van, mert várja az "igazit", és nem adja magát oda akárkinek, vagy egyszerűen csak nem tud ismerkedni?

Figyelt kérdés
2022. márc. 1. 20:01
A kérdező szavazást indított:
Azért van, mert várja az igazit. Tisztességes ember.
Jelenleg csak egy lúzer, aki nem tud magának barátnőt szerezni, de még egy egyéjszakás kapcsolatot sem képes összehozni.
21 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
60%
Van ilyen is, olyan is.
2022. márc. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Én amúgy 25 felett veszítettem el, és mindkettő igaz: egy komoly párkapcsolatban akartam elveszíteni (szóval vártam a megfelelő partnert), viszont túl balf.sz voltam ahhoz, hogy sikerüljön végre egy komolyabb párkapcsolat.

Szóval szerintem mindenképp van mögötte egy jó adag lúzerség, bármelyik válasz is legyen.

2022. márc. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%
Ja bocs, most jut eszembe, volt korábban is komoly kapcsolatom, de végtelenül vallásos volt a lány. Egy újabb dolog, amiért lúzer voltam: hogy olyan sokáig kitartottam mellette szex nélkül.
2022. márc. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én is amiatt voltam több ideig szűz, mert vallásos voltam.
2022. márc. 1. 20:15
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez erősen összefügg. Az is egyfajta töketlenség, ha az igazit várod, mint tündérmesékben. Ez nem így működik, nem ettől leszel tisztességes.
2022. márc. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
99-nek csak nem megy a csajozás mert a komplexusai, az önbizalomhiánya, a félénksége visszafogja és max. 1 ha van 100-ból aki tényleg olyan hülye hogy múlt évezredi vallási dogmákat követ / túl sokat válogat.
2022. márc. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Olyan nincs, hogy egy férfi tudatosan nem adja oda magát bárkinek, ez manapság már egy nőnek sem erény. Sőt, a férfinél kifejezetten hátrány, ha sokat vár az igazira, aztán 25 évesen az igazit már pont azért nem tudja felszedni, mert tapasztalatlan és nem tud dugni, amire egy nő vágyik.
2022. márc. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Bírom hogy a 2. szavazat nyer, de mikor tegnap kiírtam egy egyéjszakás kérdést, le lettem hurrogva, hogy kihasználtam a nőt, és azért voltam lúzer, mert kihasználtam, nem azért, mert nem. :D
2022. márc. 1. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!