Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon le vagyok maradva ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon le vagyok maradva ha csak párszor volt lehetőségem szexelni és 25 éves vagyok?

Figyelt kérdés

Más fiú ezt hogyan élné meg?

Nem az a típus vagyok sajnos viselkedésre ami bejönne a lányoknak.

Ciki itt tartani 25 évesen?

Párszor szexeltem csak, együtt még sosem aludtam lánnyal.


2022. febr. 16. 22:52
 1/6 anonim ***** válasza:
NEm vagy nagyon lemaradva. És később is lehet pótolni, bár nem biztos, hogy van értelme.
2022. febr. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

En meg egyszer se szexeltem


43 F

2022. febr. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nyugi haver, én sem vagyok a lányok kedvence, de mégis találtam jó csajokat, néha rosszakat is. Csak legyél türelmes és kitartó és ha eszleled magadon a szellemi torzulast menj el prostihoz, vagy orvoshoz.
2022. febr. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen
2022. febr. 16. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Le vagy
2022. febr. 17. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az a ciki hogy agyilag ott tartasz, hogy ez ciki-e, bár beállhatsz a sorba, naponta van 2-5 ilyen kérdés, hasonló értelmi szinttel.
2022. febr. 17. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!