Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexuális életetek mennyit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexuális életetek mennyit változott a terhesség alatt?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok a válaszatitokra. Mind női, mind férfi oldalon. Babavárás alatt mennyit és hogyan változott a szexuális életetek?

2022. márc. 2. 09:31
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Nincs tiltva. Majd nagyobb pocakkal is valahogy megoldjuk szerintem. Előzőnek elvetélt párom a 6. hónapban. Szóval akkor még nem volt óriási pocakja. Alig volt rajta 4 kg plusz.
2022. márc. 2. 15:06
 12/16 anonim ***** válasza:
Megoldjátok,nyugi!Nekem sem volt feleslegem,a végéig 7-8 kg volt minden esetben a hízás.Inkább valóban a nagy pocak van útban,de simán meg lehet oldani,neki legyen kényelmes,és akkor ez egy nagyon jó emlék lesz.Úgy jön le,hogy figyelsz rá,ami nagyon helyes.Szülés után legyél vele türelmes,ha szüksége lesz időre,ami nem biztos,hogy így lesz,ismerek olyat,aki már alig várta.Nekem kellett pár hónap,hormonok,fáradtság,meg fájó testrészeim miatt,de ha akkor is gyengéden,figyelmesen fordulsz felé, akkor hamar visszarázódtok.Én ezért IS szeretem annyira a férjemet,mert nem egy tulok,aki erőltetett bármit is.Neked lehet,hogy kicsit nagy lesz a változás a mostani intenzitáshoz képest.
2022. márc. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Fel vagyok készülve azért erre a változásra. Szóval nem aggódom emiatt. Megpróbálok én is minél többet segíteni neki. Szeretném, hogy azért magára is legyen ideje a pici mellett. Úgy vagyok vele, hogy ha én segítem, akkor neki is könnyebb ezt az időszakot átvészelni. Nem aggódom amiatt, hogy szex nélkül leszünk. A korábban a vetélés után is csak 8 héttel szexeltünk (5 hét után volt petting). Most másabb lesz, mivel hárman leszünk, de ha segítem, akkor hiszem, hogy ezen is túlleszünk együtt. Szerintem férjként ezzel tudok neki leginkább segíteni. A lelki támogatáson kívül.

Mondjuk arra kíváncsi vagyok, hogy kinél mi volt az, amire azt mondja nőként, hogy ezt másképp is tehette volna abban az időben a párja. Mivel ez is egy érdekes téma. Mi pasik néha figyelmetlenek tudunk lenni, de azért megpróbálok neki minél jobban segíteni. 2 hétig otthon maradok vele emiatt. Nem szeretném, hogy feleslegesen megterhelje magát. Azért én is olvasgattam róla, hogy milyen okok lehetnek abból, ha a nő nem pihen a gyermekágyi időszak alatt. Az első 6 hétben a takarítást más fogja megoldani (két diáklány szebpénzért felajánlotta, hogy hetente 1x kitakarítanak és mosnak). Emellett enyém a konyha. A legtöbb ételt előre elkészítjük a fagyasztóba. Csak köretet kell mellé csinálnom. Páromnak így lesz ideje a babával foglalkozni és így nem azon kell idegeskednie, hogy szalad a ház. Úgyis egy elég megterhelő időszak tud lenni ez az első pár hét.

2022. márc. 2. 15:51
 14/16 anonim ***** válasza:
Szerintem nálatok nem lesz gond a leírtak alapján. Nem igazán tudsz többet segíteni ennél.Szerintem te elég figyelmes vagy.A kommunikáció legyen köztetek folyamatos.Ha valami nem jó neki, akkor várni kell vele,ennyi az egész.Én arra nem tudok mit mondani,hogy mit csinálhatott volna másképp,mert én mindig mondtam miben segítsen,ő meg mindent megcsinált a babával is,meg segített nekem is ha kellett.Türelmes volt az összebújással is,így arra sem panaszkodhatok.
2022. márc. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Természetesen türelmes leszek vele. A kommunikáció nagyon jó nálunk. Néha van nála hiszti, de egy kis gyümölccsel olyankor is ki tudom engesztelni. Tudom, hogy nehéz folyamat a terhesség és a szülés. Emiatt szeretnék ott lenni neki folyamatosan és segíteni a nehéz helyzetben.
2022. márc. 2. 16:14
 16/16 anonim ***** válasza:

Mint a nyulak,csak sokkal visszafogottab stilusban.

Előtte utána hosszabb összebújással.

2022. nov. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!