Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexuális életetek mennyit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexuális életetek mennyit változott a terhesség alatt?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok a válaszatitokra. Mind női, mind férfi oldalon. Babavárás alatt mennyit és hogyan változott a szexuális életetek?

2022. márc. 2. 09:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
35%
Sokat.Olyankor már nem a szexszé a főszerep,ezt mindkét félnek be kell(lene) látni.
2022. márc. 2. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
79%

Nálunk a párom azt mondta sokkal jobb a testem, érzékibb lett de persze egyben óvatosabb is. Annyiban változott hogy nincs az a vad harapdálos durva sex

Már most a 30.ik hétben nem igazán mennek azok a pozok amiket szeretünk de szerencsére mindig jön magától. Eleinte félt nagyon, sokat kellett beszélnem hogy baba a burokba nem ér oda stb.. 😅

Szoval nálunk szerencsére nem ment a rovására. Sokkal jobban kivan mint előtte és ugyan ugy énis őt.

2022. márc. 2. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk az étvágy nem csökkent a várandósság alatt, viszont néhány póz nagy pocakkal nem volt olyan egyszerű. Nekünk szép emlék. 31N
2022. márc. 2. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
31%
Az asszony nem akarta a vége felé, barátnőm lett, majd elváltunk.
2022. márc. 2. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a 2.trimeszterben brutál libidóm lett mind a 4 gyereknél,és ki is tartott végig.Gyakorlatilag,bárhol, bármikor tudtam volna.😂Szülések után picit visszaesett a lelkesedés,de pár hónap alatt a normálisba visszatért.
2022. márc. 2. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Első terhességemnél kislánnyal voltam várandós. Sokkal jobban kívántam a szexet.

A második alkalommal kisfiúval voltam várandós. Egyáltalan nem kívántam. Elvoltam havi 1 alkalommal is. A dokim azt mondta akkor hogy a kisfiúval való terhességem alatt olyan plusz hormonokat "kaptam" amiktől természetes ha nem kívántam.

2022. márc. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Nàlunk a jelenlegi helyzet, hogy olyan szinten kíván a párom, hogy ahogy hazamegyek letámad. Mondhatni be se lépek az ajtón, de ő már vetkőztet. Sokkal érzelmesebben, óvatosabban szexelünk. Mondhatni még jobban megszépült a várandósság alatt. Szóval nincs ellenemre. Csak fura volt, hogy mostanában napi 2-3x rámmászik sokszor 😄
2022. márc. 2. 14:30
 8/16 anonim ***** válasza:
Ezek szerint te vagy a férfi.5-ös vagyok,megértem a feleségedet.Ha nincs ellenére az jó, akkor használjátok ki az alkalmat,mert valószínűleg szülés után másképp lesz.Nem kell aggódni,ez is természetes.Szegény férjemet én is kérdeztem mindig,hogy nem banja-e,hogy mindig "megerőszakolom"?Nem bánta.Furák ezek a hormonok.Nekünk nehezítés volt,hogy mint írtam 4 gyerkőc van összesen,tehát a másodiknál már nem is akkor voltunk együtt amikor csak akartunk,a 4.nél meg már extra nehezítés volt,hogy a 3 nagy már kamaszodott,így volt olyan,hogy sokáig ébren voltak.Van saját szobánk,de azért ha valamelyik gyerek épp akkor vacsizik,vagy fürdik,az nem annyira romantikus.
2022. márc. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Mi ilyen téren szerencsések vagyunk még, hogy nincs semmi nehezítő körülmény. Bár most ideiglenesen (3 hónap) beköltözött az alsó szintre (különbejáratos) egyik ismerősünk. Az ő horkolása nem éppen romantikus (jó a szigetelés, de így lehet hallani 2 szinttel feljebb)😄
2022. márc. 2. 14:55
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Engem ha felnőtt lakó lett volna az se zavart volna,ha hallja.😂😂😂A gyerekek az más téma.Használjátok ki.Ha nincs tiltva, akkor végig.Mi is nagyon passzolunk ezen a téren,de sose volt még olyan jó nekem,mint akkor.
2022. márc. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!