Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Ti elmondjátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ti elmondjátok őszintén a barátnőtöknek ha hatalmas vaginája van, hogy akkora mint egy Belindek Koffer? Vagy ugyanezt a seggükről?

Figyelt kérdés
óriásvagina; hatalmas punci; nagy segg; Belindek koffer;

#óriásvagina; #hatalmas punci; #nagy segg; #Belindek koffer;
2022. márc. 1. 21:46
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Abban az esetben ha nekünk nincs szex, mi megkeressük, megoldjuk, diszkréten, finoman, netán saját kezűleg.😀
2022. márc. 5. 12:32
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
#6 az fasza lehetett a jó kis tág punci 😀☺️ főleg ha jó kis illatos, akkor király (nem feltétlenül tusfürdő illatra gondolok, szagot meg nem akarnék írni mert páran lehurrognának hogy az egészséges puncinak csak illata van 😀)
2022. márc. 10. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Hogy félreértés ne essék én nagy tisztelője vagyok a női nemnek! /Ettől jobban csak a női igent tisztelem jobban/ A gond az hogy a nők mindig bele csúsznak egy megoldhatatlan problémába, mert a férfiak figyelmetlenek, tapasztalatlanok, tapintatlanok, durvák, és így tovább. Szerény kis népünk szexuális kultúrája a béka feneke alatt van. Valahol úgy gondolom az egész világ így van ezzel.

Mindkét nem képviselői nehezen fogadják el a kritikát ha az az ágybeli teljesítményről képességről szól. Soha nem látni olyan hozzászólást, ami az elhízott, egészségtelen súlyba került hölgyekről szólna, mindig csak a kis farkú férfiak a témák. Hiszem hogy a legtöbb ilyen irányú hozzászólás trollok tól származik, nem segítőkész emberektől. Dehát ez a gyakori!

2022. márc. 11. 18:05
 14/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm, a +- hozzászólásokat!

A gyakorin sajnos nem lehet semmit komolyan venni, mert rengeteg a troll. De remélem hogy egyszer majd szebb lesz a világ, és az emberek egy ilyen "gyakori" helyre segítséget kérni, illetve kapni fognak járni!

2022. márc. 22. 21:20
 15/19 anonim ***** válasza:
Én sztem elmondanám mindkettőt de egyiket sem bántásból semmiképp ☺️☺️
2022. márc. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Szerintem elmondanám, bár engem nem zavarna egyik sem. :-D Szeretem a nagy popsikat és a tágabb puncival is tudok mit kezdeni.
2022. máj. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Én el tudom képzelni azt is hogy a "nagyfakú" cikizést a nagyfarkú srácok írják, csaj álnév alatt, hogy megnyerjék maguknak a nőket! Pedig sok csajtól hallottam, hogy a naggyal nem volt jó.

Az is gond lehet hogy a "nagybottal" járók, túlságosan önteltek, és nem érdekli őket, hogy a lánynak jó-e? Ha élvezi a nagyot hurrá, ha nem , akkor így járt!

2022. máj. 30. 20:36
 18/19 A kérdező kommentje:
Képzeljétek! Azóta a szóbanforgó nagyseggű Hölgy elmondta nekem magáról hogy milyen nagy segge van! Kicsit próbáltam hárítani, és javasoltam, hogy mozogjon sétáljon többet. Ráadásul 200km-re költözött, így nem túl gyakran kell abba a nagy kofferbe pakolnom!
2022. aug. 6. 16:22
 19/19 anonim ***** válasza:

Ez egy jo hir! A szokimondo nyito kerdesbol is biztos voltam abba, hogy mar nem egyszer erzekeltetted nala, hogy tul nagynak talalod a feneket es tagnak a puncijat, igy mas csaj utan kell nezned akibe kiuritheted a szuksegleteidet. Mert ugy gondolom errol szolt ez a kapcsolat a reszedrol, nem pedig az erzelmekrol.

Egyenesen ugy allitottad be magadat mint a szenvedo felet... Ha ennyire nem tudtal napirendre terni a dolog felett es/vagy kezelni azt, akkor miert nem neztel mas lukat amit hasznalhatsz erre, es ami sokkal jobban tetszik? Kenyelmesebb azt kritizalni akivel vagy, mint olyat keresni aki valoban a te izlesed? Nem hinnem, hogy jo irany lenne az, ha valaki ilyen forman akarja megvaltoztatni a masikat.

Amugy kosz az uj infokat :)

2022. aug. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!