Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti elmondanátok a barátnőtökne...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elmondanátok a barátnőtöknek / barátotoknak, hogy nyertetek a lottón hatalmas összeget, mondjuk 1milliárd forintot?

Figyelt kérdés
Tudom, az ilyet nehéz eltitkolni, de mégis, nem félnétek, hogy rámenne egy ilyenre a kapcsolatotok? Mondjuk ezt elmeséli másnak is, vagy elkezd pénzel zsarolni, bármi, sose lehet tudni milyen hatással van egy ilyen másokra, és sok lehetőség van, pl. azt mondod neki, hogy, csak 100milliót nyertél, tudom az is sok, de még is más, mintha tudná, hogy igazából 1milliárdot. Ti mit csináltátok ilyen helyzetben?
2017. ápr. 2. 10:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Hónapokig egy új mobilt se mernék venni először.
2017. ápr. 2. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Vennék magamnak egy Golf VII GTI-t. :)

Meg lehet a barátnőm is kapna valamit.

16F

2017. ápr. 2. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Valószínűleg feltűnne neki, hogy több pénz lett a számlánkon.. :D
2017. ápr. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én vennék neki egy R8-at indításnak aztán úgy elmondanám😊 Mivel 5 éve eggyütt vagyunk nekem eszembe nem jutna olyan amit te leírtál. Én inkább a családjaink elől titkolnám el meg nyilván az ismerősök elől is.

De mondjuk ha csak pár hónapja lennék vele úgy nem mondanám el neki max 1-2 év után.

20l

2017. ápr. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!