Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Ti elmondjátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ti elmondjátok őszintén a barátnőtöknek ha hatalmas vaginája van, hogy akkora mint egy Belindek Koffer? Vagy ugyanezt a seggükről?

Figyelt kérdés
óriásvagina; hatalmas punci; nagy segg; Belindek koffer;

#óriásvagina; #hatalmas punci; #nagy segg; #Belindek koffer;
2022. márc. 1. 21:46
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
22%
Szoktam mondani hogy lehetne szorosabb, viszont kár hogy nincs hatalmas kerek segge.
2022. márc. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
90%

Rossz helyre írtad a kulcsszavakat.


Nem tudom, milyen az a hatalmas vagina.


Akinek meg nagy a segge, az tudja magáról.

2022. márc. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
95%
Hát aki hasonló szinten gondolkozik az nem tudja elmondani - mert nincs nője.
2022. márc. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Csak akkor, ha kérdezné,mert a kérdés feltevésével ő az, akinek vállalnia KELL annak kockázatát, ha -őszinte és kultúrált, ám -nem tetsző választ kap.


Amúgy meg felesleges ócsárolásnak élné meg a legtöbb ember (én is, hasonló dolgokban). Méghozzá teljesen érthetően. Szóval amúgy nem mondanám. Minek is tenném? Értelme semmi. Sokat nem tudna csinálni a dologgal.

2022. márc. 1. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Igazán nem akarom bántani ezzel a nőket. Mindig is volt, illetve van barátnőm. Csak unom már ezt az állandó kis farkú férfi kérdést. Noha 14 centis a

büszkeségem ennek ellenére soha nem kaptam rá kritikát. Úgy vagyok vele hogy egy ujjammal, pontosabban ujjpercemmel és a nyelvemmel ki tudok elégíteni egy nőt! Akkor a farkam akár nem is szükséges. Egy barátnőm volt aki mindig igényelte a behatolást és pont neki volt hatalmas tág puncija. Én sem mondtam neki hogy nagy, de ő sem panaszkodott rám hogy kicsi a vonóm.


Bátorság srácok. Kis vonóval is lehet nagy zajt csapni.

2022. márc. 2. 04:52
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy szexpartnerem, akibe tényleg az öklöm is bement volna. Olyan tág volt, hogy mikor dugtam, 2 perc utan ki kellett vegyem és verjem magamnak, mert nem éreztem semmit benne. Aztán sikerült mégis talalni egy olyan pózt, amivel annyira ingereltem a G pontját, hogy el is tudott menni a farkamtól, annak nagyon örültünk. De megtudtuk dumálni, hogy neki azért méret kell rendesen.
2022. márc. 2. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Én is egyetértek a válaszadók legtöbbjével, és úgy gondolom hogy annak hiányzik egy nagy farok akinek tág a hüvelye. Az viszont unalmas hogy a csajok ezt úgy állítják be, hogy nekik egy 15 centis farok gyerek méret. Az az átlagos méret, attól van Kisebb, nagyobb. Sok nő mondta már nekem hogy nem szereti a nagyot mert fájdalmat okoz neki. A nagy teremmel rendelkező csajok keressenek maguknak nagyfarkú legényeket, ne itt cseszegessék a normál mérete megáldott legényeket. Nekem nincs ezzel gondom, de bennük nem kellene kisebbségi érzést kiváltani. Ebben a világban van anélkül is elég sok stressz. Azt is el tudom képzelni hogy a nagy farok után ácsingózó nők Legtöbbje sajnos még soha nem elég ült ki, és azt a picike kéjérzetet szeretnék megnagyobbítani amit a behatolás kor éreznek.

És ne feledjétek az sem hogy itt a hülye kérdések és hülye válaszok legtöbbje trolloktól tini hülyegyerekektől származik.

2022. márc. 2. 09:29
 8/19 anonim ***** válasza:
Komolyan kapcsolatban persze, hogy beszélnénk róla, ha tág a hüvelye, mert az eléggé befolyásolni tudja az együttlét minőségét. Sajnos a már szült nőknek ilyen. A nagy popsit pedig nagyon szeretem. Egyiket se csúfolnám sehogy mint a kérdező.
2022. márc. 5. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Azt hiszem érdemes volt kiírni a kérdést, noha nem is igazán vártam választ ami nekem segíthetne, mivel problémám sincs. De jó látni hogy a lányokat nem bántják annyira mint ők a fiúkat hogy kicsi a vonó. Lányok trollok el lehetne csitulni.
2022. márc. 5. 12:03
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező: a férfiak sokszor ezerszer megértőbbek, mint a lányok. Meg nézd csak meg, a férfiak soha nem szokták a nőket azért ócsárolni, ha egy nőnek nincs éppen kedve a szexhez, vagy nem tud felizgulni. Fordított esetben meg...
2022. márc. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!