Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátomnak mindenre is...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátomnak mindenre is feláll, kicsit nem is tudom, úgy érzem ettől magam, hogy mást se akar csak egész nap dugni?

Figyelt kérdés

Nyilván tök jó ha feláll rád a barátod pénisze mert azt jelenti hogy kíván, de ha mar attól is feláll hogy megsimogatom az arcát vagy levegőt veszek..

Lassan úgy érzem mintha egy kanos tini lenne pedig 30 éves, és máson nem is járna az esze csak a dugáson.

Képzelem ha igy feláll neki mindenre, akkor milyen más ingerekre is, pl. Egy jó csaj elmegy mellette az utcan..

Konkrétan szerintem nem is nekem szól ez, csak állandóan baszhatnékja van..

Néha tökre kellemetlennek érzem már a dolgot..

Már saját magam alacsonyitom le valami eszköznek amivel ki tud elégülni.. Megérteném, ha eddig Szűz lett volna vagy 15 lenne de így..


2022. márc. 1. 07:32
1 2 3 4
 31/32 THX84 ***** válasza:
83%

Ezt el kell fogadnod, vannak ilyen férfiak. Én is ilyen vagyok.


38 évesen, 17 éve vagyok boldog párkapcsolatban, 3 közös gyermekkel.


Mégis egy egyszerű filmezésnél, ha mellém fekszik a párom, és a mellkasomra teszi a fejét, máris merevedésem lesz. Vagy ha az utcán sétálunk, és megfogja a kezem, azonnal merevedésem lesz.

2022. márc. 1. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
100%
Nah majd ha öregek lesztek visszasíród a merevedését asszem :'D
2022. márc. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!