Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátomnak mindenre is...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátomnak mindenre is feláll, kicsit nem is tudom, úgy érzem ettől magam, hogy mást se akar csak egész nap dugni?

Figyelt kérdés

Nyilván tök jó ha feláll rád a barátod pénisze mert azt jelenti hogy kíván, de ha mar attól is feláll hogy megsimogatom az arcát vagy levegőt veszek..

Lassan úgy érzem mintha egy kanos tini lenne pedig 30 éves, és máson nem is járna az esze csak a dugáson.

Képzelem ha igy feláll neki mindenre, akkor milyen más ingerekre is, pl. Egy jó csaj elmegy mellette az utcan..

Konkrétan szerintem nem is nekem szól ez, csak állandóan baszhatnékja van..

Néha tökre kellemetlennek érzem már a dolgot..

Már saját magam alacsonyitom le valami eszköznek amivel ki tud elégülni.. Megérteném, ha eddig Szűz lett volna vagy 15 lenne de így..


2022. márc. 1. 07:32
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
86%
Nem hogy örülnél neki hogy ennyire kíván, inkább elkezdesz féltékenykedni hogy biztos másra áll fel neki...
2022. márc. 1. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:

Örülök én, csak tudod mikor mindenhol is feláll neki, még a tesco közepén is, akkor már úgy érzem, hogy kezd kellemetlen lenni a dolog.

Mintha minden csak a szex körül forogna nála. Múltkor az állatkertben is felállt neki, úgy, hogy semmit sem csináltam, akkor elgondolkozom rajta, hogy ez már kicsit kezd sok lenni.

2022. márc. 1. 07:45
 3/32 anonim ***** válasza:
45%
fu de hulye picsak vannak gec
2022. márc. 1. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
83%
Nekem is volt ilyen párom akinek szinte állandóan felállt, de nem kezdtem el ebből problémát gyártani.
2022. márc. 1. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
77%
Mindenkinek más az igénye a szexre neki ennyi, de nem kell izgulnod ha tőled nem kapja meg akkor majd mástól igen. Nem kötelező vele maradnod ahogy neki sem kötelező veled maradnia. Ez a ti dolgotok.
2022. márc. 1. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem ez jó. De nagyon vigyázz, mert ha nem kap szexet lehet elmegy máshoz.

Én is ilyen problémával küzdök, hidd el annak is kellemetlenek néha ezek a helyzetek, akié a farok.

2022. márc. 1. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
84%
Nos egyrészt nem tehet róla (komolyan). Másrészt pont a te dolgod, hogy gondoskodj róla, hogy ne legyen ilyen kanos. Ekkora libidóval kell a nali szex, de adj bele mindent, hogy rendes erős orgazmusa lrgyen, nemcsak egy gyors menetes elsülés.
2022. márc. 1. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
100%
Örülj neki. Lehet 10-15 év múlva már nem lesz így. Van akinek annyira kicsi a libidója, hogy szenvedés elérni még a merevedést is.
2022. márc. 1. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 Mathus ***** válasza:
100%
a kérdésre: a helyedben örülnék, 20 évet adnék az életemből egy ilyen szuperképességért :))))
2022. márc. 1. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:

Amikor találkozunk van szex, 2 naponta kb. Többet nem tudok nyújtani,mivel nem vagyunk együtt mindig. Ki szokott elégülni, amire vágyik megszokta kapni. Nem tudom mit tehetnék még :))

Ha ezek után máshoz megy, mert ennyire kanos állandóan, akkor menjen végleg, nem tartom vissza :)

2022. márc. 1. 08:18
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!