Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A baratomnak mar egy csoktol...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratomnak mar egy csoktol is felall a farka, barhol is legyunk, utcan, boltban, tok mindegy. Ez mennyire konkret szemelyhez kotott dolog?

Figyelt kérdés
Ha massal csinalna(nyilvan olyan lannyal, aki bejon neki es szexelne vele) akkor is ez lenne? Szoval csak azert reagal igy mert pasi es kanos vagy azert szamit, hogy a baratnoje vagyok?
2022. febr. 24. 11:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Is-is. De egy másik nőre is állna neki ez valószìnű eléggé. :) N
2022. febr. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nyilvan gondoltam, hogy allna neki masra is, csak arra voltam kivancsi, hogy dob- e a dolgon valamit egy ferfinel, ha a baratnoje az a bizonyos, vagy igazabol tok mindegy.
2022. febr. 24. 11:55
 3/8 anonim ***** válasza:
84%
Persze, hogy dob. Mint ahogy normális esetben nőnél is.
2022. febr. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Rád van gerjedve!
2022. febr. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon szereti a csókot, izgatja is, nem befolyásolja hogy kivel, csak hogy nő legyen.
2022. febr. 24. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
49%

Tok mindegy??

Mi aza tok?

2022. febr. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Biztos nem lattal meg olyan embert, aki angol billentyuvel ir.
2022. febr. 24. 13:28
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem állna fel neki akárkire, meg nem is csókolózna csak úgy akárkivel. RÁD van gerjedve, nem másra.
2022. febr. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!