Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az megcsalás szerintetek, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az megcsalás szerintetek, ha kukkolom a barátnőm húgát fürdés közben?

Figyelt kérdés
Most itt lakik nálunk a húga és minden este meg szoktam kukkolni fürdés közben. Van egy kis lelkiismeretfurdalásom. Én 23, bnőm 22, a húga 19.
2022. febr. 21. 15:22
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/83 A kérdező kommentje:
Így hogy bejött a meleg és csomó lengén öltözött csaj mászkál a városban, így már nem kukkoltam a húgot az utóbbi két hétköznapban. Már meguntam. Inkább játszottam este a gépen. Délután meg kint héderelek a városban és nézem a fiatal csajokat.Minden csoda 2 napig tart.
2022. márc. 27. 14:56
 82/83 anonim ***** válasza:
Irígyellek, azért az valahol igen nagy luxus, ha egy ropogós 19 éves meztelen teste már uncsi...
2022. márc. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/83 A kérdező kommentje:
Nem luxus, mert igazából nem csinálhatsz vele semmit. A héten már ahhoz is lusta voltam, hogy odamenjek a kulcslyukhoz xd Inkább bebiciklizek a városba nézni a csajokat. Nyáron meg strand ezerrel.
2022. márc. 27. 15:16
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!