Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az megcsalás szerintetek, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az megcsalás szerintetek, ha kukkolom a barátnőm húgát fürdés közben?

Figyelt kérdés
Most itt lakik nálunk a húga és minden este meg szoktam kukkolni fürdés közben. Van egy kis lelkiismeretfurdalásom. Én 23, bnőm 22, a húga 19.
2022. febr. 21. 15:22
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/83 anonim ***** válasza:
73%

Ha ésszel csinálod, nem kell hogy lebukj. Hétvégén mikor otthon a csajod nem kukkolsz. Ha csak napkozben csinálod, mikot ő dolgozik, akkor valoszinu, hogy buksz le és nem is lesz belole semmi. Ha valaki a furdoben bent van, 2 méterrol nem lát át a kulcslyukon kifelé, hogy valaki épp néz be rajta e vagy se.

Szépnek nem szép dolog, morálisan nézve, de hát nem is megcsalás :D valoszinu, én is meglesném. Sot, anno exem anyát én is meglestem párszor. Hívott szaunázni is magával, de nem mertem bevállalni, mert féltem, hogy nem tudnám jol kezelni a helyzetet és kicsuszna a kezembol a dolog. (a csajom utálta és rosszul volt a szaunában, úgy hogy csak az anyjával lettem volna).

Viszont azért a torolkozos bimbo leséssel ovatosan, nehogy a csajod kiszurja, hogy igen nézed. Még ha azzal ugy nincs is baja :D

Szerintem ennyi belefér.

2022. febr. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/83 A kérdező kommentje:
Szerintem is, full simán belefér. Mikor reggelizünk akkor tök simán lehet látni a bimbóját pizsiben. De barátnőm megse említi, tök természetes neki. Néha viccesen beszólok neki, hogy fázol? (mikor be van keményedve a bimbó) De csak mosolyog mind a kettő. Ne írjatok olyat, hogy vegyem rá őket hármasra, mert ez full irreális. Ilyet még kérdezni se mernék.
2022. febr. 21. 16:51
 33/83 A kérdező kommentje:
De azért szeretek két csajjal lakni :) Annyi, hogy az ülőkét le kell hajtanom. De az belefér.
2022. febr. 21. 17:36
 34/83 anonim ***** válasza:
23%
34# Néha azért felveheted a nadrágot vagy alsóban mész az utcára is?
2022. febr. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/83 anonim ***** válasza:
0%
#34 Mondjuk, ha lehajtod az egyenes ut a bebetulas fele...
2022. febr. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/83 A kérdező kommentje:
Szerintem eléggé alfa vagyok, ha 4 fiatal cicivel szoktam reggelizni :) ők had higgyék, h béta vagyok
2022. febr. 21. 17:45
 37/83 anonim ***** válasza:
79%
Nem megcsalás, csak gyökérség.
2022. febr. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/83 A kérdező kommentje:
Gyökérség belefér.
2022. febr. 21. 18:13
 39/83 anonim ***** válasza:
38%
Kérdező, szerintem is teljesen érthető az indítékod, egyetértek abban is, hogy ennyi belefér. Magas erkölcsiség alapján persze helytelen viselkedés, de a büntetés is a tiéd: egész további életedben kisérteni fog a látvány. :)
2022. febr. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/83 A kérdező kommentje:
Igazából akárhányszor látom a húgot, mindig beugrik előttem meztelenül :) Azt is tudom épp milyen fazonú neki. De még a legjobb haveromnak se mertem elmondani. Csak itt mertem kiírni magamból.
2022. febr. 21. 18:26
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!