Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Rengeteget lehet olvasni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rengeteget lehet olvasni arról, hogy sok lányt meg lehet fűzni kölcsönös szimpátia esetén támogatásos szexkapcsolatra, de mégis hogyan lehet erre rákérdezni náluk?

Figyelt kérdés
2022. febr. 18. 07:46
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
53%

Egy LMBTQ+ embernek miért kellene toleránsnak lennie a fétisedhez, kérdező?


a) A nemi identitásom nem fétis.

b) Nem tartozom neked semmivel.

c) A leírtak alapján te sem vagy felém toleráns. Én miért legyek az?😀

2022. febr. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
Amúgy hol írt olyat, hogy a nemi identitás fétis? Nem látom.
2022. febr. 18. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
53%
Nem a nemi identitás, hanem az ő dolgai. Ő írta, hogy nem vonzza normális kapcsolat nőkkel, csak ilyen. Ez fétis, kérlek.
2022. febr. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:

33# Ha nem, hát nem. Ha mind a két félnek megfelel a támogatói kapcsolat, akkor hajrá.



Az értelmi intelligencia hiányát még értem, de honnan jön ez a degeneráltság dolog? Kissé túllőttél a célon. Csomó értelmes ember van, akinek szimplán bejön ez a kapcsolat mert sok pénze van, megteheti. Bár engem taszítanak ezek az emberek, de attól mondjuk szerintem nem degeneráltak.

2022. febr. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
53%
Az a degenerált, aki utána itt vergődik másik kérdésben, hogy “Miért kihasználós minden nő?”😀
2022. febr. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
35# Ja, az más 😂
2022. febr. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 A kérdező kommentje:

31: 1, mire alapozod, hogy én nem vagyok toleráns

2, “ő nem toleráns, én miért legyek az” -olcsó, leleplezhető fegyver, különböző tulajdonságok uniformizált tolerálandóságára. “Ő lassabban sétált, én toleráltam, majd belerúgtam kettőt és nem tolerálta. :D Ennyi elég is volt belőled, sok sikert az életedhez! ;)

2022. febr. 18. 23:53
 38/38 A kérdező kommentje:
Ja, még két mondat, mielőtt lépek, (31): Egy LMBTQ embernek sem kell toleránsnak lennie a fétisemhez, de alapvetően arra számít az ember, hogy ki más toleráns, ha nem egy LMBTQ-s.., viszont így jobb is, ha nem vagy az, könnyebben tudlak hová tenni. 35): Sohasem vergődtem más kérdésben, akár más fórumon, hogy miért kihasználós minden nő.
2022. febr. 18. 23:59
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!