Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Rengeteget lehet olvasni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rengeteget lehet olvasni arról, hogy sok lányt meg lehet fűzni kölcsönös szimpátia esetén támogatásos szexkapcsolatra, de mégis hogyan lehet erre rákérdezni náluk?

Figyelt kérdés
2022. febr. 18. 07:46
1 2 3 4
 11/38 A kérdező kommentje:

5: és elhanyagolt anyukát leszólítasz az utcán? Amúgy sajnos nálam túl magasan van a léc..

8, sajnos a profik nem vonzanak..

Hm, és az 50ezres szép volt? :) Hány éves?

2022. febr. 18. 08:26
 12/38 anonim ***** válasza:
89%

Attól, hogy egy nő elkér 50 rugót, attól még nem lesz jobb nő. Max te vagy egy idióta, hogy annyit kifizetsz neki.


Tudjátok, klasszik: "nekem van a legdrágább tollam a világon! - mennyi volt? - egymillió. - Te hülye, ezt megkapod 150 ft-ért a kisboltban"

2022. febr. 18. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
79%

Magasan a léc, de fizetned kell a szexért.

jól nézhetsz ki akkor gondolom.Legalább pénzed van..

2022. febr. 18. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
100%

Igen, szép volt, bár az én fétisemhez nem az a lényeg, hogy kifejezetten szép legyen. Szóval nem a szépségéért fizettem ennyit.


Pedig jobbak a profik! Előre megbeszélitek vele ,hogy mit vállal és mennyibe fog kerülni, és az úgy is lesz!


Én is jobb szeretnék egy "civil" nőt akivel össze vagyunk szokva, és inkább neki segítek anyagilag folyamatosan, de hát nagyon nehéz találni. Biztos vannak sokan egyébként akik benne lennének, csak ahogy írod te is, hogy kérdezed meg tőlük anélkül, hogy ne legyen sértődés?

2022. febr. 18. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
100%
Ha kölcsönös a szimpátia, minek kell érte fizetni?
2022. febr. 18. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
67%

#15:


Ezt sosem értettem én sem. Alantas, amikor valaki ennyire nem tud kommunikálni a másik nemmel, hogy annyiban kimerülnek a képességei: “Itt egy húszas.” Azt jelzi, hogy nem való normális emberi kapcsolatra, hanem egy degenerált.

2022. febr. 18. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 A kérdező kommentje:
13, 15, 16.. a világ nem olyan egyszerű, mint ahogy ti látjátok. Jól nézek ki, van is egy csomó jelentkező, 25-től felfelé, olyan is, aki fél munkahely vágya, de valamiért nekem ők kellenek. Igen, legyen degeneráció, de nem tudom miféle és miért.
2022. febr. 18. 08:47
 18/38 anonim ***** válasza:
100%
Nem egyszerű a világ, de megkönnyíti, ha normális vagy.
2022. febr. 18. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
100%
16# Ehhez is két ember kell. Aki adja, meg aki elfogadja. Tyúk és a tojás. Nem hinném, hogy szakadéknyi különbség lenne a két ember érzelmi intelligenciája között.
2022. febr. 18. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
100%

#19:


Így van. Ez így korrekt.

2022. febr. 18. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!