Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Feküdtetek már le lányhaverral?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feküdtetek már le lányhaverral?

Figyelt kérdés
Férfiak! Feküdtetek már le lányhaverotokkal? Létezik ilyen? Mindenhol azt olvasni : Az kizárt! A haver az haver!
2022. febr. 17. 12:21
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
93%
Igen volt ilyen 3X szexeltem vele.
2022. febr. 20. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 anonim ***** válasza:
58%
Igen. A lanyhaverom a volt baratnom, akinek azota uj baratja lett. Nem eleg hogy azzal a lannyal randizik akinek en vettem el a szuzesseget es minden letezo modon ledominaltam az agyban, meg meg is csalja ot velem neha amikor ugy gondolja.
2022. márc. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 anonim ***** válasza:
85%
Jó lenne ilyen lány haver! Sajnos semmilyen nincs!
2022. márc. 8. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 anonim ***** válasza:
95%
Lányként fiúhaverral igen.
2022. márc. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 anonim ***** válasza:
72%

Én még talán 22-23 éves lehettem, mikor úgy hozta az élet, hogy egy helyen dolgoztam egy akkori lány barátommal, aki szintén korombeli volt már 2 éve kapcsolatban élt, egyikünk sem vágyott másra, mint barátság, egyáltalán nem volt az esetem sem. Gyakran húztuk egymás agyát, mígnem egy alkalommal - mikor csak ketten maradtunk az irodában - addig ment el ez a húzás, hogy leszopott szinte szó nélkül. Annyira hirtelen volt az egész, hogy hagytam és élveztem is. Ez másnap ismét megtörtént ugyanilyen váratlanul, azóta pedig ugyanúgy kapcsolatban él, házas valójában és van egy gyermeke is, nem is beszéltünk egy szót sem vagy 5-6 éve.


Másik alkalommal egy teljesen másik munkahelyen tanultam be egy csajnál, akinek külföldön élt a párja, 1 éve voltak együtt, alkalmanként találkoztak, mikor hazajött a srác. 100%-osan az esetem volt a csaj, tudatosan rá is mozdultam és a belvárosban egy iszogatás után lekapott, leszopott, aztán meg is dugtam a Budai vár oldalában. Ő is azóta kapcsolatban van, kiköltözött a párjához, sosem beszéltünk újra.


28/F

2022. márc. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 anonim ***** válasza:
94%
Igen feküdtem 3 éve. Azóta még 2szer pettingeltünk, kb 1 év különbségekkel. Barátok maradtunk, semmi gond nem volt belőle. Azóta más okból már nem beszélünk most egy pár hete :D.
2022. márc. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 anonim ***** válasza:
14%
Persze! Egy ideje csak vele tudok. a barátnőm klímaxol, a másik barátnőm pedig 100 kilométerre költözött!
2022. márc. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim ***** válasza:
82%
Majdnem. Csak összebújva aludtunk, de több nem történt.
2022. ápr. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 anonim ***** válasza:
90%
Egyszer megujjaztam egy házibuliban.
2022. ápr. 23. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 anonim ***** válasza:
79%
Nem... bár fél éve fűzöm már, hogy kinyalhassam.
2022. máj. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!