Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Hogyan viselkedjek a lányhaver...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan viselkedjek a lányhaverommal, aki most lett leszbikus?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Mielőtt a torkomnak ugrotok hogy kamus vagyok, elárulom, hogy igen, férfi vagyok. Van egy csaj haverom, eddig jól elvoltunk de most bevallotta hogy leszbikus, a nőket szereti. Nekem ezt rohadt nehéz feldolgoznom, és már nem tudok úgy tekinteni rá mint eddig. Hogyan viselkedjek vele? Nem akarom elrontani a barátságunkat csak nekem ez sok volt....
2018. jún. 6. 18:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%
Nem vagyok meleg vagy bi, csak kíváncsiságból kérdezem, miért rontja ez a kapcsolatotokat? Miért fáj az neked hogy otthonában kivel éli ki a vágyait? Ennek valamilyen szinten inkább örülnöd kéne hogy ennyire megbízik benned.
2018. jún. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
69%

Nekem is volt leszbikus barátom... És pasi vagyok, heteró ráadásul o.O most akkor én is hazudok?

Am kérdező... Minden menjen úgy ahogy eddig... Vagy érzel valamit iránta?

2018. jún. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Úgy bírom hogy egyből kamunak van állítva :D

Nem minden leszbikus férfigyülölő, de itt a többség eléggé...

Amúgy azt hittem érzek valamit iránta, de így már nem lenne pofám megmondani se neki....

2018. jún. 6. 18:13
 4/11 anonim ***** válasza:
76%
Oh, ez így elég cikis szitu, sajnálom! Viselkedj vele úgy, ahogy eddig, érezze, hogy továbbra is számíthat rád barátként. Viszont azzal neked kell megküzdened, hogy elfogadd, több nem lehet ebből.
2018. jún. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
63%
Negyedik válaszoló vagyok. Szerintem véletlen se állj elő azzal, hogy érzel valamit... Ne hozd kellemetlen helyzetbe Őt. Ha nem megy akkor inkább vess véget barátságnak csendesen.... Úgy h ne tudja mivan, mert a végén még hibásnak fogja érezni magát.
2018. jún. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
44%
Én biszex nő vagyok. Ha beleszerettem egy heteró nőbe, akinél semmi esélyem nem volt én megszakítottam vele a kapcsolatot mert nem akartam szenvedni. A te helyzeted is ilyen.
2018. jún. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
61%
Ugyan úgy ahogy eddig is.Ha nem hajtottá rá ezután se tedd.Segíts neki ahol tudsz.
2018. jún. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
44%
Sztem o is baratsagot, bizalmat erez irantad , ha comingoutolt neked.
2018. jún. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
46%

Ez a "most lett leszbikus" megfogalmazás egy kicsit, hogy is mondjam, sértô.


Amúgy marha nagy megtiszteltetés szerintem, hogy ennyire megbízik benned.

2018. jún. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
88%

Szinte együtt nőttem fel a legjobb barátommal, aki hetero férfi. Amikor rájöttem, hogy leszbikus vagyok elég sokáig titkoltam előtte is. Végül amikor rászántam magam, hogy elmondom neki, arra a reakcióra is felkészültem hogy emiatt vet véget a barátságunknak. Bár azt hiszem, kicsit belehaltam volna... Szerencsére nem így fogadta és azóta is mindent megbeszélhetek vele, segít amiben tud és számíthatok rá. És persze ez fordítva is igaz.


Akkoriban ha megszakította volna a kapcsolatot velem, biztos hogy sokáig magamat okoltam volna.


De neked, kedves kérdező azt javaslom, hogy Te magad ítéld meg mit bírsz ki, mit visel el a lány. Ha most eléggé sérülékeny (tudnod kell, ha szoros a kapcsolatotok és elég empatikus vagy) akkor várj azzal, hogy megszakítod vele a kapcsolatot. De nem hiszem, hogy a szexualitása miatt dobnod kellene egy barátságot. Viszont ha ez szerinted nem csak barátság, akkor talán beszéld meg vele ezt és mond el, hogy emiatt jobbnak látod, ha kérsz némi időt feldolgozni mindezt. Ha nem keresed többé érteni fogja és nem magát okolja majd.

2018. jún. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!