Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Feküdtetek már le lányhaverral?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feküdtetek már le lányhaverral?

Figyelt kérdés
Férfiak! Feküdtetek már le lányhaverotokkal? Létezik ilyen? Mindenhol azt olvasni : Az kizárt! A haver az haver!
2022. febr. 17. 12:21
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
70%
Dugtunk már. Van most egy másik lányhaver, rá is vágyom
2022. febr. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 anonim válasza:
93%
Szerintem nagyon nehéz utána fenntartani azt a (jó) kapcsolatot ami előtte volt, sokszor emiatt nem éri meg a jó kapcsolatot kockáztatni.
2022. febr. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/47 anonim ***** válasza:
89%
Még sohasem feküdtem le lányhaverral. 23/F A Tanulom Magam YouTube csatornán van egy videó a fiú-lány barátságról és ezt mondták benne: A Penn State Egyetem kutatásában több, mint 300 egyetemistát kérdeztek meg arról, hogy szexeltek-e már ellenkező nemű barátjukkal és 67 százalék azt mondta, hogy igen.
2022. febr. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 anonim ***** válasza:
28%
Büszkék is lehetnek rá.
2022. febr. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 GálG ***** válasza:
94%
Én már feküdtem le. Átjött a csaj beszélgetni meg kicsit iszogatni, ki beszélni egymásnak a bánatunkat. És miután valami oknál fogva bementünk a szobába én már voltam kellően bátor és bepróbálkoztam. Mindig is tetszettünk egymásnak de sosem volt semmi, tudtuk hol a határ. Majd akkor este megtörtént 5 év után. Egyikőnk sem bánta meg, mind ketten vágytunk már erre de nem mondtuk még ki ezelőtt.
2022. febr. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 anonim ***** válasza:
98%
Igen. Tizen sok év barátság után összefeküdtünk. Ekkor már szó szerint tudtunk mindent egymásról. Az első alkalomból született egy fiunk, és egy boldog házasság lett az egészből.
2022. febr. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/47 anonim ***** válasza:
95%

Igen volt ilyen. Gyerek korunk óta barátok vagyunk. Aztán 19 évesen egyikőnknek se volt senkije. Lefeküdtünk egymással és megbeszéltük, hogy legyen ez barátságon belöli sexkapcsolat/barátság extràkkal+.

Másfél évet tartott, közben mindkettőnknek voltak alkalmi partnereink. Végül az lett, hogy elköltöztem másik városba, és megmaradtunk barátok, és mindketten találtunk tartós kapcsolatot.

2022. febr. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/47 anonim ***** válasza:
96%
Ahogy olvasom, mindenki jól jött ki belőle. Nekem nem lett jó vége. Volt egy lány barátom, akivel csak barátok voltunk. Később egy barátnőjével együtt voltam. Egy kisebb társasággal jártunk szórakozni. Nekem a nagyobb cicik, nagyobb popsi, teltebb csajok jöttek be, Ő pedig 153 centi, és 41 kiló volt. Egy nagyon unatkozós délután, este után nem tudtunk mit kitalálni, a többiek nem jöttek, ketten üldögéltünk a szokott helyünkön. Valamelyikünk felvetette, hogy unaloműzésnek szexelni kellene, mert nem megy az idő. A vége az lett, hogy megtörtént. Annyira rossz volt, hogy kb 5 perc után abbahagytuk, és megbeszéltük, hogy elfelejtjük az egészet. Ez egy kb 5-6 éves barátság volt, és eltelt 20 évben max 3 alkalommal láttam.
2022. febr. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 anonim ***** válasza:
94%
Igen, és azon kaptam épp magam,hogy már 3 éve élettársak vagyunk
2022. febr. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 anonim ***** válasza:
94%
sokkal volt ilyen. rgyikőnknek se volt kapcsolata. Volt ismerős aki nemet mondot, az se volt gond. Az egyik làny azt mondta kapcsolatilag szèthullanànk, de a szex jó volt. Ezzel egyet èrtek. Jó vele meg minden, bolondos kiscsaj...
2022. febr. 20. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!