Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak szex kapcsolatban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak szex kapcsolatban (szerető) viszonyban miért nem csókolóztok a nővel? Vagy ez változó?

Figyelt kérdés

Én eddig akikkel voltam pár másodperc csók aztán csak a szex, volt aki direkt rám is szólt hogy őt ne csókoljam még a nyakát sem.. És nagyon rosszul esett! Kort is írjatok légyszi!

25.N



2022. febr. 15. 23:18
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Szexkapcsolatban nulla érzelemmel is csókolóztunk. A csók nem azt jelenti, hogy szerelmesek vagyunk vagy hogy bármilyen érzelem van, az csak a szex része.
2022. febr. 18. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Hát nem ekkora suttyókkal kellene kezdeni...
2022. febr. 18. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Minimalis csók van, nekem a szexről szól😉😃44N

Nem szeretek csokolozni csak azzal akihez érzelmeket is táplálok.Az meg nem a szerető.

2022. febr. 18. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 Chac Xib Chaac ***** válasza:
100%

Attól függ mit értünk szerető alatt... Én nem tudnék elképzelni egy jó együttléet csók nélkül, az része a szexnek, akkor is, ha csak szex.

És igen, ez egy nagyon bennsőséges dolog, de valamit valamiért

2022. febr. 18. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
83%

Én nem tudom egyesek min szocializálódtak, de akármilyen viszonyom volt nőkkel, egytől-egyik mindegyikhez ugyanolyan figyelmesen, türelmesen, odaadóan viszonyultam, hogy számára a lehető legélvezetesebb legyen az együttlét. Másképp számomra sem lett volna élvezhető, érzéki, szenvedélyes a szex.

Nagyon el van b*szódva a világ, ha ezek a kérdések és esetek valósak.

2022. febr. 18. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Én csókolózom a nővel szexkapcsolatban. F 43
2022. márc. 9. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
77%
Egy pasi elmagyaráta nekem, hogy számára a csók már érzelmi töltetű. Csak azt csókolja meg akit tényleg szeret.
2022. márc. 9. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!