Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk mikor és milyen körülmény...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk mikor és milyen körülmények közt volt az első magömlésetek?Milyen élmény volt?

Figyelt kérdés
2022. febr. 6. 14:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem emlékszek rá pontosan tizenévesen otthon történt, nagyon fura érzés volt, hogy ott nem csak egy féle nedű tud távozni, szokatlan érzés volt az egész nagyon.
2022. febr. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nyáriszünetben vertem ki otthon szokás szerint, és egyik nap meg már jött belőle.

Furi volt, de jó érzés is.

2022. febr. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Éjjel jött 7.ben.13 voltam és nem tudtam pontossan mi jött. Addig azt hittem onnan csak pisi jön vagy semmi. Reggel vettem csak észre a pizsamámom, nagyon zavarba voltam mikor Anyum is meglátta öltözés közben. Én azt hittem kicsit bepisiltem még mentegetőztem is
2022. febr. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
15 éves voltam amikor felfedeztem. Persze azt tudtam, hogy mit hova kell tenni, de azt nem tudtam addig hogy mitől történik meg a magömlés. Persze akkoriban én is sokat foglalkoztam a fütykössel, de sohasem addig hogy el is élvezzek. Egyszer csak megtörtént. Wc-n "játszottam vele, és már rendesen jött az előváladék, amit a makkomon kentem szét. Ez nagyon jónak tűnt és mindig jött ki újabb adag váladék. Egyszer csak nagyon furcsát éreztem, de nem hagytam abba és nagy ijedségemre elkezdett lüktetni és hatalmas adag sperma lövelt szét. Az ijedségen kívül majdnem elájultam és kapkodtam a levegőt. De nagyon jó érzés volt. Másnap már tudatosan csináltam és nagyon vártam, hogy jöjjön a jóleső lüktetés. Beszélni erről akkor tabu volt. Még nagyobb tabu hogy mutatni másnak vagy együtt csinálni. 62/f
2022. febr. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
12 voltam.Maszturbáltam már rendszeresen és vártam is hogy jöjjön anyag.Örültem amikor végre megjelent és persze el is meséltem egy osztálytársamnak és az unokatesómnak.
2022. febr. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem naon ciki volt
2022. febr. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!