Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Összesen hány helyen szexeltetek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összesen hány helyen szexeltetek?

Figyelt kérdés

Lehet fura kérdés, és talán a legtöbb ember nem veszi figyelembe az ilyesmit, de én találok benne valami izgatót.

Eddig csináltuk a lakásunkon, a munkahelyemen, két szállodában, nagyszülőknél és szülőknél.

Ti hogy álltok vele? (Lehet annak is érdekes lehet belegondolni, aki nem tartja számon :))



2022. jan. 20. 23:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Park, lépcsőház, nagynéném haza, szüleim haza, pasim szülei haza,
2022. jan. 20. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
0.
2022. jan. 20. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
84%
Park szüleim haza nagy szüleim haza haver lakása.
2022. jan. 20. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Jatszoter, kocsi motorhaztetoje, balaton, rudasban a kabinban pippantas, sator, meg mittudomen mi volt meg
2022. jan. 20. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezt most komolyan mondom hogy nem tudom megszámolni rengeteg
2022. jan. 21. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Háááát fiatal koromban biztos meg tudtam volna tételesen nevezni, de ahogy egyre több tapasztalatot gyűjtesz akkor már nem tudod - mondjuk nem is kell. Nem helyszínre (s nem is partnerek számára) megy a jó szex hanem élvezetre :)
2022. jan. 21. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Legfeljebb azt tudom mennyi féle helyen, mert mindegyik előfordult többször is.


- ágyban, kanapén, asztalon, hálószoba, nappali, konyha, fürdőszoba

- lakás, szomszéd, szülői ház, apartman, hotelszoba, másnak a hotelszobájában, munkahelyi irodákban, haveroknál

- kemping, sátorban, sátor előtt, bungaló előtt

- tóban, tengerben, tengerparti sziklák között, termálban, csónakban, nádasban, zátonyon

- erdőben fák között, erdei ösvény melletti menedékben, kilátóban,

csónakkikötőben

- kocsiban ​

- művelődési házban (az emelet elhagyott folyósóin, miközben lent ment a falubuli)

- swingerklubokban


Amit kipróbálnék

- vonat

- mozi

2022. jan. 21. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:

- náluk: ágya, szülei ágya, szekrény, padló, fürdő.

- nálunk: asztal, ágy.

- és még udvar, kocsi, medence, jakuzzi.

2022. jan. 21. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A szüleinél, nálam, anyámnál, a barátnőmnél, strandon melegvizes medencében (egy ismerősöm megengedte), szabadban, földön, ezen kívül számtalan sok barátnőm lakásán.
2022. jan. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Rengeteg helyen. Most kíváncsiságból összeszedtem, mivel nem tartottam eddig számon. Lakásainkben (azon belül háló, mosókonyha, fürdők, konyha, dolgozó, vendégszoba, előszoba, padlás, asztal), családjainknál/rokonainknál, autó, barátoknál, fesztiválokon a sátorban, bulikban mosdóban, Balaton közepén egy vitorláson, parkban egy bokros részen, udvar, medence, jakuzzi, szauna, mozi, vonat, hotelek/apartmanok, csónakban, erdőben, kocsiban, kocsi motorháztetején, kocsi platóján, lovaskocsin, trambulinban, kápolna előtt, széna és szalmabálán, lóistállóban, kamionban, lépcsőházban, próbafülkében, főnök irodájában, vízben.

Azt hiszem ennyi.

L28

2022. jan. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!