Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Voltatok már BDSM keretében...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok már BDSM keretében szűk helyre bezárva? Hova, mennyi időre, és milyen élmény volt?

Figyelt kérdés

2022. jan. 25. 21:59
 1/7 anonim ***** válasza:
34%
A szomszéf pincéjébe 2 hét, 6 napra. Szuper volt.
2022. jan. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
25%
Aha, valószínű, hogy ilyen marhaságokat engedek. Mégis hogy lehet ilyenre izgulni, te jó ég...
2022. jan. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Van aki ilyenre izgul, persze csak biztonságos keretek között.
2022. jan. 25. 22:17
 4/7 anonim ***** válasza:
83%
A fürdőben voltam megkötözve kb 10 óráig 22//
2022. jan. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
32%
Izé... csak tanács, ha ilyesmivel akarnál próbálkozni akkor NEM kérdeznéd, hanem pontosan tudnád a lelki és mentális vonzatait, ismernéd a dolgok mikéntjét...
2022. jan. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Mivel párommal próbálok ki mindent a BDSM-ben, így teljesen megbízom benne, mivel ismer engem. Tudja, hogy mire vágyom és hol vannak a határaim. Szűk helyre viszont még hosszabb ideig nem voltam bezárva. Olyan volt, hogy fél napig ki voltam kötözve, a szemem is le volt takarva. Csak olyankor engedett mozogni, amikor ,,használni” akart (4x volt ez). Közben ment a ,,kínzásom” is többször (baszógép, felfújható anál plug, csipeszek stb.). Én nagyon élveztem és ő is. Mindkettőnknek nagyon jó élmény volt. Azért nem tettem volna meg akárkivel ezt, mivel szerintem ismernie kell ilyen helyzetben a dom-nak nagyon a sub-ot.
2022. jan. 25. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 subrette ***** válasza:
91%
Ketrecbe voltam bezárva, amiben felhúzott térdekkel lehetett elférni. Pár órára voltam bezárva, megbilincselve és bekötött szemmel.
2022. jan. 26. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!