Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha a barátnőmet izgatja a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátnőmet izgatja a bdsm és arra izgul ha szűk, sötét helyekre van bezárva, hova zárhatnám be, hogy biztosan ne legyen semmi baja?

Figyelt kérdés
2017. nov. 5. 17:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

mennyi idősek vagytok és otthon milyen lehetőségek vannak erre?

szekrény, pince, szoba...

akár megkötözve is berakhatod, hogy ne tudjon villanyt kapcsolni ugye ez a lényege :)

de arra figyelj, hogy ne hagyd magára huzamosabb időre és biztonságban legyen!

2017. nov. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Helyek, ahova voltam már bezárva:

Szekrény: ódon fa ruhásszekrény, ajtaja kulccsal zárható. A hátulján vannak levegőző nyílások dohosodás ellen.

Pince: szellőzik, zárható és kívülről lehet a világítást kapcsolni

Faláda: vaspánttal megerősített, lelakatolható, ez tényleg szűk volt

Ketrecet kipróbálnék de még nem volt

Engem is izgat ez.

2017. nov. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

én 20 a barátnőm 18


nincs pincénk és a lakásban se semmi alkalmas. kis garzonban lakunk, nekem már ez is szűk és sötét. de ő többet akar :D a szekrénybe meg pont nem fér be.

szóba jöhetne még ketrec, néztem a neten vannak bdsm-hez de durva árak vannak. vagy egy láda, de ekkora méretben nem tudom hol tudnék venni és hol tárolnánk, amikor nincs épp használatban...

2017. nov. 5. 17:55
 4/6 A kérdező kommentje:
Hajnalvirág, köszönöm a válaszokat. egy régi szekrényt lehet be kéne szerezni... vagy egy ládát...
2017. nov. 5. 18:05
 5/6 anonim ***** válasza:
69%
Ágyneműtartó.
2017. nov. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Győződj meg több dologról mielőtt ilyesmit csináltok:

- Nincsenek kiálló szögek a bútorban (vagy lefejelhető satupad a pincében ha véletlenül feldől a székkel mondjuk)

- Elbírja a súlyát a dolog

- Ha megkötözöd, legyen nálad egy olló(lehetőleg gézolló, olcsó, örök életig kitart és nem hegyes a vége)

- Sose használjatok gyorskötözőt/kötegelőd (gyakorlatilag garantált a nagy baj, elzárja a vért és belevág a bőrbe, utána el sem tudod vágni)

- Van elég levegő (Ezt a legjobban úgy tudod kipróbálni, hogy magadon megnézed)

- Semmilyen mód nincs rá, hogy a nyakára tekeredjen egy kötél (Hiszen két percig ha nem figyelsz rá, éppen elég a bajhoz)

- Legalább hallótávolságon, de inkább látótávolságon belül maradsz minden percben (Tehát a szekrény ajtaja választ el, nem mész ki leütni egy tojást)

- Megbeszéltek egy jelet, amivel azonnal félbe tudjátok szakítani a dolgot. A fantázia egy dolog, lehet, hogy nem fog neki tetszeni/éppen akkor megijed valamitől, tisztázd vele hogy semmilyen negatív következménnyel nem jár, ha abbahagyjátok bármikor, és ne is legyen.

- Ha végeztetek, legyen kéznél egy pokróc, vagy egy ágy és öleld úgy magadhoz ahogy csak tudod, még ha azt is mondja, hogy rendben van, halmozd el a figyelmeddel, hallgasd meg hogy élte meg.


f/dom

2017. nov. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!