Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » El kéne fogadni a nőknek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El kéne fogadni a nőknek, hogy ha másik csinálja a szexet, akkor az lesz, ahogy ő akarja?

Figyelt kérdés
Mondta a barátnőm szex közben, hogy jobb lenne neki, ha másképp csinálnám, én meg mondtam, hogy én csinálom és nekem így jó, de ha a akarja akkor csinálja ő. Lovagoljon amennyit akar, úgy ahogy akar. Váltottunk erre öt perc alatt elfáradt :D és ő volt megsértődve.
2022. febr. 5. 22:18
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
100%
A kérdező ritka nagy hímsoviniszta.
2022. febr. 6. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
100%
Sőt, azon kívül, hogy erősen hímsoviniszta, látványosan munkál benne az a tipikus Kádár-korszak szagú mentalitás, amely szerint az érdemi, építő jellegű munka az az, amelyikbe belerokkansz, vért izzadsz miatta és lehetőleg gyűlölöd, mint a szart, minden más meg csak ilyen kényelmeskedés, amivel nem járulsz hozzá semmihez.
2022. febr. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 A kérdező kommentje:

#22 Hiányzott a vita? Mert otthon mindig csak az van, ahogy te mondod?


Az anyagi világ létrehozásáról volt szó. Egy jogász ehhez semmit nem tesz hozzá. Sőt. Egy élősködő kaszt, ami rákényszerített egy szabályrendszert a társadalomra és minden lépésért ezek között a szabályok között pénzt szed be különböző formákban.

2022. febr. 6. 19:42
 24/33 anonim ***** válasza:
100%
Te kedves kérdező, mivel teremted az értéket?
2022. febr. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
100%

"ki építette a házat amiben laksz, ki rakta le csöveket, hogy víz jöjjön csapból amikor kinyitod, kötötte be a vezetékeket, hogy legyen áram"


Ezt mind férfiak csinálták, értékelem is a munkájukat.


Tervezni meg egy nő tervezte. És 4 év múlva már az unokahúgom is építészmérnök lesz, úgyhogy ha ha megépül egyszer álmaim dombháza a Vértesben, azt már remélhetőleg ő tervezi meg olyannak, amilyennek szeretném.

2022. febr. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 A kérdező kommentje:
#24 izgalmat hozok az életedbe, hogy kicsit néha megugorjon a pulzusod.
2022. febr. 6. 20:14
 27/33 anonim ***** válasza:

#23

Ennek a társadalomra rákényszerített szabályrendszernek köszönheted, hogy még nem zúzta be a koponyádat jégcsákánnyal senki, akinek felbasztad az agyát az ostobaságoddal. Ha nem lennének bírók, senkinek nem kellene tartania attól, hogy megbüntetik, ha kárt tesz benned.

Eddig a pontig voltam hajlandó bármilyen szinten komolyan venni téged. Igen, ráférne már egy értelmes vita erre az oldalra, de bebizonyítottad, hogy nem vagy alkalmas arra, hogy részt vegyél benne. Ha troll vagy, minden elismerésem, egyéb esetben húzd le magad a vécén vagy fordulj pszichológushoz (bár gondolom, azt is csak valami alibi szakmának tekinted, ha másért nem, azért, mert többségében nők helyezkednek el benne).

2022. febr. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 A kérdező kommentje:
#27 Haha csak nem jogász vagy? Az emberek nagy része az egyik legetikátlanabb legaljább területnek tartja a jogászt. Kábé az a szint, mint aki lakás kiadásából szerez pénzt. Nézzük meg mik a politikusaink zömmel. Az is látható milyen nulla ellenállással feküdtek le a politikának stb. De még csak nem is erre gondoltam, mert amúgy is egy káros valamit. A következő vicc az lesz, majd ahogy ellenállnak, hogy nehogy lecseréljék őket majd részben automatizált technológiákra (amit majd megint férfiak állítanak elő).
2022. febr. 6. 20:34
 29/33 A kérdező kommentje:
Annyira röhögök, hogy ha tényleg egy jogász voltál. Egy jogász, aki egy internetes vitában sem tudja megvédeni magát. Istenem.
2022. febr. 6. 21:17
 30/33 anonim ***** válasza:
Nem vagyok jogász, nem is készülök annak. Ettől függetlenül elröhögcsélhetsz magadban, sokkal többre úgysem nagyon telik tőled.
2022. febr. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!