Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » El kéne fogadni a nőknek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El kéne fogadni a nőknek, hogy ha másik csinálja a szexet, akkor az lesz, ahogy ő akarja?

Figyelt kérdés
Mondta a barátnőm szex közben, hogy jobb lenne neki, ha másképp csinálnám, én meg mondtam, hogy én csinálom és nekem így jó, de ha a akarja akkor csinálja ő. Lovagoljon amennyit akar, úgy ahogy akar. Váltottunk erre öt perc alatt elfáradt :D és ő volt megsértődve.
2022. febr. 5. 22:18
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
86%

És neked van barátnőd?

Nincs olyan h ha te csinálod akk csak neked legyen jó, ha meg ő csinálja akk csak neki!

Azért szexeltek h egymás vágyainak is eleget tegyetek nem? 🤦‍♀️

Nem csoda h megsértődött.. Én ott is hagytalak volna a fenébe ilyen duma miatt.

22l

2022. febr. 5. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 A kérdező kommentje:
#11 nem arról van szó, hogy egyikünknek legyen jó, mert aki aktív az figyel a másikra is nyilván. de ő irányítja a folyamatot, aki csinálja fizikálisan. aki csak fekszik az meg élvezi amit kap és örül neki.
2022. febr. 5. 23:33
 13/33 anonim ***** válasza:
100%
Bocsánat, offolni fogok, de mi az, hogy a férfi "építi fel az anyagi világot", a nő meg max. főz otthon? Ezt látod magad körül a 21. században?
2022. febr. 5. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 A kérdező kommentje:
#13 szerinted? ki építette a házat amiben laksz, ki rakta le csöveket, hogy víz jöjjön csapból amikor kinyitod, kötötte be a vezetékeket, hogy legyen áram, hogy meg tud szárítani a hajad és egyáltalán, hogy legyen energia ki dolgozik az erőművekben ki építi az utakat, amiken jársz, az autókat, a buszokat?
2022. febr. 6. 00:04
 15/33 anonim ***** válasza:
14%
Kérdező teljesen egyetértek, és értem mit akarsz mondani. Annyi a lényeg, hogy a nőknek több joguk van a szexben, és mindig nekik van igazuk, kb ennyi.
2022. febr. 6. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, ismerős a stílusod. Sejtem ki vagy.:D
2022. febr. 6. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
63%

"Váltottunk erre öt perc alatt elfáradt :D"


Jót röhögtem ezen az 5 perc alatt elfáradt-on. :))

Megkapta amít akart :)))

2022. febr. 6. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
87%

"El kéne fogadni a nőknek, hogy ha másik csinálja a szexet, akkor az lesz, ahogy ő akarja?"


El, igen. A férfiak meg azt kénytelenek elfogadni, hogy - a kapcsolatfüggőket és a súlyos önértékelési gondokkal küzdőket leszámítva - egy nő akkor marad vele kapcsolatban, ha olyan a szex, hogy ő is élvezi.


Tőlem nyugodtan szexelhetne kizárólag úgy egy férfi, hogy nekem nem lesz orgazmusom, meg még jöhetne azzal, hogy "ő csinálja, szóval úgy csinálja, ahogy akarja".


Csak ilyen hozzáállással egy hónap múlva már kereshetne mást ehhez a programhoz.

2022. febr. 6. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
100%

#14

Társadalomban élünk, nem tudom, ez a koncepció megvan-e neked. Az egyén a munkájával a közösség fennmaradásához (jobb esetben fejlődéséhez is) járul hozzá, amiből végső soron ő maga is profitál, ezért marad érdekelt abban, hogy részt vegyen a rendszer fenntartásában. Logikus, hogy a munkát úgy osztjuk meg egymás között, hogy mindegyiket olyasvalaki végezze, aki az adottságait tekintve a legalkalmasabb rá. A nehéz fizikai munka elvégzésére általában véve a férfiak az alkalmasabbak a testfelépítésükből adódóan. Ezért alakult így, nem azért, mert a nők királykisasszonyt játszanak és elvárják, hogy egy csettintésükre ugorj. (Megjegyzem, a markolók és egyéb könnyítő tényezőt jelentő masinák kezeléséhez még fütyi sem kell.)

De ennyi erővel kiemelhetnéd az óvónőket is, akik gondoskodnak róla, hogy az utódod, akiben az alfa génjeidet továbbörökítetted, életben maradjon, míg te teremted az anyagi világot a teremtés többi koronájával. Vagy éppen az ápolónőket, akik meg arról gondoskodnak, hogy te maradj életben, ha esetleg szívrohamot vagy agyvérzést kapnál túlzásba vitt edzés következtében. A tanítói, tanári szakma szintén el van nőiesedve, nekik pl. arra feladatuk törekedni, hogy ne maradj segghülye se te, se az, aki a génállományod felét hordozza. Jogászokról, könyvelőkről, szociális munkásokról már szót se merek ejteni, nyilván ők sem építenek semmit, csak tunyulnak és panaszkodnak a lelküket is kidolgozó férjüknek, hogy nem jó a szex.

2022. febr. 6. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
Aztan sirnak a pasik, ha egy fadarab a no az agyban. Siman megmondom hogy csinalja, nem egy mupunci vagyok.
2022. febr. 6. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!