Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » El kéne fogadni a nőknek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El kéne fogadni a nőknek, hogy ha másik csinálja a szexet, akkor az lesz, ahogy ő akarja?

Figyelt kérdés
Mondta a barátnőm szex közben, hogy jobb lenne neki, ha másképp csinálnám, én meg mondtam, hogy én csinálom és nekem így jó, de ha a akarja akkor csinálja ő. Lovagoljon amennyit akar, úgy ahogy akar. Váltottunk erre öt perc alatt elfáradt :D és ő volt megsértődve.
2022. febr. 5. 22:18
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%
Hát bro' ha így gondolkodsz akkor majd azt kell elfogadnod hogy a csajod lelép tőled mert önzőnek fog gondolni és elkezd kiszeretni belőled.
2022. febr. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
67%
Nem.
2022. febr. 5. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
100%
Neked sem lesz sokáig barátnőd, markoddal jobban is jársz. Mert akkor csak rólad szól. A szexnek a közös élvezetekről kéne szólnia, és jelezte, hogy neki nem jó. Te meg bevágod a durcit, amikor ki se tudod elégíteni. Nekem valaki ilyet szólna, abban a pillanatban hagynám ott. Minta pl ő fogazna, de kérnéd, hogy ne így csinálja, mert neked nem jó, de azt válaszolná, hogy neki meg így kényelmes.
2022. febr. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetően hibás a felfogásod, ha mindenki így gondolkozna, orális szex se lenne.
2022. febr. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:

Nem durciztam be, tök lazán kezeltem a végén meg csak röhögtem. Ő sértődött meg. Aki irányít, aki aktív ő csinálja a maga módján. Nem az, hogy a másik mondja, hogy ne így úgy, meg amúgy, mert úgy nem ugyanolyan belemerülni.


Tőlem akár lovagolhatna mindig ő annyit amennyit szeretne, ha ő akar irányítani. Csak az nem fer, hogy én edzek és bírom ő meg nem és csak mondja, hogy én mit csináljak.

2022. febr. 5. 22:39
 6/33 anonim ***** válasza:
100%
#5 hú haver ti eléggé különböző hullámhosszon vagytok az ágyban... te úgy közelíted meg a szexet mint valami könyvelést, kiadást-bevételt nem pedig úgy hogy szerezzünk örömet egymásnak. A csajod belülről pontosan érzi - főleg a hasonló beszólásaid miatt - hogy piszkosul nem vagytok összhangban.
2022. febr. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:
#6 egyáltalán nem. akkor lenne könyvelés ha ugyanannyit akarnék mindenből vagy ilyenek. de nem. csak aki irányít ő a maga módján szabadon csinálhatja. és ez nem jelenti azt, hogy ne figyelnék rá. olyan ez, mintha ő főz én nem szólok bele, hogy most így verje a habot vagy úgy.
2022. febr. 5. 22:47
 8/33 anonim ***** válasza:
100%
Neked guminő való.
2022. febr. 5. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
100%

Mire edzel szexben? Közben a magad felett tartod a levegőben a barátnődet vagy mi?

Egy csaj nem az izmaidtól fog elélvezni.

2022. febr. 5. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:

lol ugye ti nem életek aktív szexuális életet?


Amúgy szerintem ez nagyon tipikus a nők szerepére manapság. Hogy tökre elvárások vannak, meg nagyon akarják, hogy körülöttük forogjanak a dolgok, de igazából a férfi teszi bele a nagy részét a dolgokba. Ő építi fel az anyagi világot, ő csinálja a szexet. OK, a nő meg szülne gyereket, meg főz. De ahol nincs gyerek, hanem csak egy egyszerű kapcsolat ott max főz, de azt se nagyon szeretnek.


És még ezzel sem lenne gond, de valahogy nem erről szól a világ, hogy meg lenne adva a tisztelet a férfiaknak, mert fenntartják, működtetik ezt az egészet. A dugástól az iparig.

2022. febr. 5. 23:28
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!