Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Akiknek nem volt lehetőségük...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiknek nem volt lehetőségük szexelni 14-15 évesen ti nem bánjátok?

Figyelt kérdés
Bánom mert akkor vágytam rá a legjobban, meg egy csomó önbizalmat adott volna. Sosem voltam tini lánnyal.
2022. febr. 4. 12:28
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
79%
Mindenkinek van lehetősége. Egyeseket nem érdekli, mások meg hülyék hozzá.
2022. febr. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
33%

Én is bánom srácok.

14 évesen az egész iskola legjobb nője volt rám állva, és valahogy kettesben maradtunk az osztályteremben és megakart csókolni....én meg el löktem magamtól, rám nézett egy "mi a fsz" arckifejezessel és elment. Azóta is bánom azt az esetet. Olyan gyönyörű lány volt, ma meg modelkedik is, meg nagyon benne van a divat szakmában és még szebb lett....tipikusan olyan lány lett belőle aki megfoghatatlan, erinthetetlen, valami török kinézetű pasival van, járja azsiat, amerikat....és kaphattam volna egy ilyen lánytól egy csókot, vagy lehet, hogy meg is fogta volna a farkam, vagy szex is lehetett volna....

2022. febr. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Sok lány meg azt bánja, hogy szexelt 14-15 évesen, mert nem volt akkora élmény.
2022. febr. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
53%

Akkor a legmagasabb a tesztoszteronszint. De a szexhez agyi kapacitás is kell.


"Voltam anyám korúval is, ami azért szerintem elég menő"

Mi menő azon hogy fiatal férfiként milfeket dugsz? Ezt minden pasi megteszi fiatalon. Nem csak te...

2022. febr. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!