Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Általában a szép lányoknak és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Általában a szép lányoknak és a helyes fiúknak van lehetőségük tiniként szexelni?

Figyelt kérdés

Leginkább a jól kinéző lányokat és fiúkat látok együtt fiatalon.

Aki jól néz ki annak mindig van kivel szexelnie, ugye?


2021. jún. 1. 08:19
 1/5 Lazy Lover ***** válasza:
65%
Ez baromság ahogy van látok extra ronda párokat
2021. jún. 1. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez nem igaz, én se vagyok valami nagy eresztés (bár a visszajelzések alapján ezt inkább az önbizalomhiányomnak tudom be) mégis gyönyörű barátnőm volt tiniként.
2021. jún. 1. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

nem. felenk pl. egy csomo suttyo csunya proli jart egymassal mar gimi elejen es szexelgettek is.

az szexel tinikent, aki talal hozza partnert es bevallalja a szexet. semmi koze a kulsohoz.

2021. jún. 1. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem, például az én volt osztályomba és évfolyamtársaimnál azoknak lett szinte először párjuk akik előnytelenül néztek ki.
2021. jún. 1. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Én jóképű vagyok, de nagyon szar gyerekkorom volt, a szüleim állandóan veszekedtek, kb semmi szeretetet nem kaptam. Ezért nagyon kevés önbizalmam is volt, nem is voltam jó a kommunikációban, elmenekültem a valóság elől. Hiába voltam jóképű (és magas) nem volt barátnőm, csak először 21 éves koromban, amit a mai napig nagyon sajnálok.


Ha normális családban növök fel, biztos normálisabb ember lettem volna már akkor és tudtam volna tizenévesen szexelni, de így még jó kinézettel sem sikerült.

2021. jún. 1. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!