Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Akiknek nem volt lehetőségük...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiknek nem volt lehetőségük szexelni 14-15 évesen ti nem bánjátok?

Figyelt kérdés
Bánom mert akkor vágytam rá a legjobban, meg egy csomó önbizalmat adott volna. Sosem voltam tini lánnyal.
2022. febr. 4. 12:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
84%
De banom. Akkor voltam a toppon.
2022. febr. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
88%
A legtöbb fiú nem jut el 18 éves kora előtt a szexig, mivel a 15-16 éves lányok is inkább 18+ évesekkel dugnak. Hidd el, a lányok nem hiányolják, hogy nem dugtak veled amikor 15 éves voltál.
2022. febr. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
0%
Mindenkinek volt lehetősége.
2022. febr. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
73%
Nem bánom 17 évesen is bőven jó volt
2022. febr. 4. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit bánom, de mostmár ez van, nem lehet mit tenni…


Én 19 évesen veszítettem el egy idősebb nővel és csak idősebb nőkkel volt valaha szexuális kapcsolatom.

Voltam anyám korúval is, ami azért szerintem elég menő, még akkor is ha esetleg az anyámmal való rossz kapcsolatomra vezethető vissza pszichológiailag…


Meg akkoriban sokkal jobban izgattak az idősebb nők.

Most 25 körül kezdek el vágyakozni 16-18 évesek után, de nyilvánvalóan mostmár nem fogok náluk próbálkozni.


Furcsa, mert mindenkinek az az első benyomása rólam, hogy egy nagyon okos és érett férfi vagyok, érettebb a koromnál. Már tiniként is ezt gondolták rólam…

Ami hogyha például a karrieremet nézzük, akkor alátámasztott elméletnek tűnik, de én valahogy mégis úgy érzem, hogy érzelmileg le ragadtam egy 16 éves szintjén…


Például 25 évesen is sokszor azokban a párkapcsolati szituációkban találom magamat, amiket szerintem 16 évesen kellett volna átélnem és az a furcsa, hogy ezekre valahogy vágyom is.

Ha megélem ezeket az érzelmeket 16 éves korom körül, az lehet egészségesebb lett volna és most nem lennék “lemaradva”.


Pedig annó tiniként, több lányt is azért utasítottam vissza mert nagyon gyerekesnek éreztem azt a közeledési formát pl. hogy “Szia! XY vagyok, van kedved randizni?”

És volt benne egy gát a tini-románcok megtapasztalását illetően.

Nem engedtem magamnak…


Szóval nekem inkább ez hiányzik kicsit és bánom, hogy kimaradt, mert az ilyesmi szerintem akár építheti is az embert.


De például ezért nézek ilyen jellegű animéket.


Azért ja, mostanában én is vonzódom a tini csajokhoz, mint már fentebb írtam, de most jutottam el odáig, hogy egyáltalán a nagyjából saját korosztályommal szóba állok.

Most az a cél, hogy majd legyen valamikor egy komoly párkapcsolatom egy korban hozzám illő nővel… A tini lány dolgot, ha szexuálisan izgató is, mostmár el kell engedni.

2022. febr. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem voltam még elég érett akkor. Szóval nem bántam meg.

18 körül volt először

2022. febr. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nagyon bánom.
2022. febr. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
42%
S ha bánom akkor mi van? A múlt helyett azzal foglalkozom hogy kamatostól próbáljam bepótolni.
2022. febr. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

"egy csomó önbizalmat adott volna"


Dehogy adott volna! Neked más problémád van, főleg ha azt hiszed ez gyógyír lett volna.

2022. febr. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el, nem önbizalmat adott volna, csak egy csomó szalmaláng kapcsolatélményt. Ebben a korban ezek a kapcsolatok még nem valódi párkapcsolatok, csak a hormonok késztetése, hogy valami legyen. Nem maradtál le semmiről.
2022. febr. 4. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!