Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 18 előtt azoknak van lehetőség...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 előtt azoknak van lehetőségük szexelni akik jól néznek ki?

Figyelt kérdés

Ha valakinek nem jön össze (mint pl nekem) akkor nagyon elsz@rtam a fiatalságom?

Bánom, mert tök jó lett volna suli után egy lánnyal sétálni, csókolózni, szexelni.


2021. máj. 25. 17:47
 1/5 anonim ***** válasza:
17%
Azoknak van lehetőségük akik agyilag felkészültek rá.Nekem nagyon úgy tűnik, hogy te nem leszel felkészülve erre a dologra 30 év múlva sem.
2021. máj. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
98%

A 18 a szexben nem olyan vízválasztó.

Akinek előtte ment, utána is fog.

2021. máj. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
24%
Nem csak azoknak van lehetőségük akik jól néznek ki.
2021. máj. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezt az iskolás témát már el kell engedned. De ha jól csinálod, az egyetemen össze tudod ezt hozni, nagyon fiatal vagy még akkor is. Inkább arra koncentrálj, hogy azt ne cseszd el, mondjuk azzal hogy ne egy aberrált nárcisztikust szedj össze aki az ottani éveidet teszi tönkre, mert az ilyenek tipikusan a tapasztalanokat hálózzák be.
2021. máj. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Azoknak van lehetősége akik nem picsognak, mernek kezdeményezni, udvarolni. Szóval a lehetőség mindenkinek adott, rajtad múlik tudsz-e ilyen lenni és élni vele.
2021. máj. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!