Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kiderult, hogy a srác akivel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiderult, hogy a srác akivel randizom előttem már járt prostizni. Lányok, ti erre hogy reagálnátok?

Figyelt kérdés
Engem egyébként nem érdekel a múltja, az ő dolga, ahhoz semmi közöm. A jelenéhez viszont van, és ahhoz, hogy egészséges maradjak mindenhogy. Ezek után jogosan kérhetek tőle egy papírt, hogy nincs semmilyen fertőző nemibetegsége? Nem sértődne meg, ha ilyet kérnék tőle?
2022. jan. 31. 17:06
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
56%

... és a kettő összefügg, erről beszéltem, nem látod a fától az erdőt... A könnyű kalandokkal csak jobban terjed, mint ha eleve tudod, veszélyeztetett vagy, és megteszed a lehetséges óvintézkedéseket (bár nyilván nincs soha 100%-os védelem).

De tessék, 3 perc guglizás:


"A HPV-fertőzés nagyon elterjedt: élete során az emberek 50-80 százaléka átesik valamilyen HPV-fertőzésen – és a legtöbbjük nem is tud róla. A HPV-fertőzés átvihető szexuális előjáték (bőr-bőr kontaktus, petting), valamint hüvelyi, anális és orális aktus során."

(forrás: [link]


"A Humán Papillóma Vírus, röviden HPV az egyik leggyakoribb szexuális úton terjedő betegség, egyes statisztikák szerint világszerte a lakosság 80 százaléka élete során legalább egy alkalommal megfertőződik...."

(forrás: [link]


A human papilloma vírus (HPV vírus) .... a fiatalok (15-24 évesek) negyede érintett. .... nők 50- 80 százaléka legalább egyszer átesik a fertőzés valamelyik típusán élete folyamán, 5-10 százalékuknál hosszan tartó HPV fertőzés alakul ki....

(forrás: [link]


"As many as 75 percent of adults may have HPV at some point in their lives. How concerned should you be? Nearly 80 million people in the United States are currently infected with human papillomavirus (HPV), according to the Centers for Disease Control and Prevention (CDC) .

(forrás: [link]


Fontos hozzátenni: a HPV-sek egy jelentős része nem is tudja, hogy fertőzött és fertőz. Nem kell ribinek lenni ahhoz, hogy bármit elkapj és terjessz...


És ez csak egy STD a sok közül.

2022. febr. 3. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
0%

Oké, hogy 3 perc rákeresni, de nehogy már még én nézzek utána annak a hihetetlen fantasztikus tanulmánynak, amit itt lenget a muki oldalak óta. :D


De ez sem azt jelenti, hogy mindenki vodkanarancsozás közben kapja el. Herpeszt pl már gyerekek is simán elkapnak.

2022. febr. 3. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
6%

32: tessék, elvégeztem helyetted.

De látom mindegy, te valamit a fejedbe vettél, tök mindegy ki mit mondana és milyen forrással.

Mindegy, engem nem zavar, nekem nem fontos, hogy többet tudj a világról.

Én befejeztem, mert olyanokkal, akik képtelenek kilépni a sötétből, felesleges vitatkozni.

Szép napot!

2022. febr. 3. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
0%
De az megvan, hogy én arra az egy tanulmányra voltam kíváncsi, ami alapján ő levonta ezeket a következtetéseket? Rákeresni én is tudtam volna ezer másikra, de nem azok érdekelnek, hanem amiből ő tájékozódott.
2022. febr. 3. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 A kérdező kommentje:
A kérdésemre visszaterve, a páromnak volt bőven "vodka narancsos" és prosti is... Ezért kérnék papírt, nem másért.
2022. febr. 3. 08:41
 36/42 anonim ***** válasza:
34%
Hát akkor itt nem a prostikkal lesz a probléma, hanem a pároddal… Jogos lehet dokut kérni eü. szempontból, de ahol már az elején ennyire nincsen meg a bizalom, ott nem feltétlenül lesz happy end a sztori vége.
2022. febr. 3. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
82%
na jolvan kussoljon mar mindenki. a pasi vegigkurta a fel orszagot, es osszejon egy ilyennel, aki eddig csak 1 pasival volt. ha kersz papirt ha nem, tokmindegy mert ugyse fog sokaig nalad maradni.
2022. febr. 3. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
76%

Na csak kibukott, milyen egy kamus nő ez a kérdező :D


Kérdés: "Kiderult, hogy a srác akivel randizom előttem már járt prostizni....Engem egyébként nem érdekel a múltja, az ő dolga, ahhoz semmi közöm. A jelenéhez viszont van, és ahhoz, hogy egészséges maradjak mindenhogy...."


Majd: "...csak futó szex kapcsolatai voltak eddig, és hát igen... Volt köztük prosti is."


Aztán: "...hogy prostihoz járni rendszeresen higienikusabb mint egyszer egy vodka narancsos csajhoz..."


Sőt: "... a páromnak volt bőven "vodka narancsos" és prosti is...."


Mennyire lehet innentől komolyan venni ezt a nőt? :D

El kellene már dönteni:

- érdekel a múltja, vagy nem

- rendszeresen járt prostihoz, és egyszer "vodkanarancsos", vagy

- volt bőven "vodkanarancsos", és prosti is

Komolyan, ha ennyire zavar a múltja, nem mondd már, hogy nem érdekel.

Ha viszont érdekel és zavar (szíved joga természetesen), akkor minek kell ilyen ökörségeket kérdezgetni itt? Kérj tőle STD szűrést és kész.

Ha meg ezt magadtól nem tudod eldönteni, pont a gyakorin gondoltad, hogy itt majd megvilágosodsz?

Bocs, de vagy troll vagy, vagy nagyon buta...

2022. febr. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
100%
ezt a vodkanarancsos jelzot lefogom vedetni, nagyot ment ennel a kerdesnel😀
2022. febr. 3. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 A kérdező kommentje:
A múltja egészségügyi szempontból hatással van az én jelenemre is. Mit nem lehet ezen megérteni? Te is valami rendszeresen prostihoz járó pali vagy? Vagy mi annyira elviselhetetlenül buta abban, ha valaki nem akar beteg lenni?
2022. febr. 3. 22:03
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!