Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kiderult, hogy a srác akivel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiderult, hogy a srác akivel randizom előttem már járt prostizni. Lányok, ti erre hogy reagálnátok?

Figyelt kérdés
Engem egyébként nem érdekel a múltja, az ő dolga, ahhoz semmi közöm. A jelenéhez viszont van, és ahhoz, hogy egészséges maradjak mindenhogy. Ezek után jogosan kérhetek tőle egy papírt, hogy nincs semmilyen fertőző nemibetegsége? Nem sértődne meg, ha ilyet kérnék tőle?
2022. jan. 31. 17:06
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
80%

orulok, hogy nem csak en fogom a fejem ettol a csajtol..

#2-es voltam

2022. febr. 2. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 A kérdező kommentje:
20# hjajj istenkém. Komolyan azt próbálod nekem elmagyarazni, hogy prostihoz járni rendszeresen higienikusabb mint egyszer egy vodka narancsos csajhoz (akiről váltig állítod, hogy soha nem hord gumit, amit megint nem tudom honnan veszel) de én vagyok idióta xD hát rendben. Akkor jó.
2022. febr. 3. 07:06
 23/42 anonim ***** válasza:
0%
#20-asnak nagyon beakadtak a “normális” lányok…😀 Talán sportszerű lenne tudni felszedni egyet, nem k*rvázni elmenni mindig, ugye? :D
2022. febr. 3. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
28%

#22-23: Értem én, hogy ti valamiért baromira féltékenyek vagytok a prostikra, és zsigerből utáljátok őket. Szívetek joga.

De hogy ennyire valóság-tagadóak vagytok, azt semmi sem indokolja.

A 20-as leírta a tényeket. Ha mond ez nektek valamit: tény az, ami statisztikailag, számokkal igazolható adat.

Nézzetek csak utána nyugodtan, hány HPV hordozó van ma Magyarországon a nők között.

És mellesleg én sehol nem láttam, hogy bárki olyat állított volna, amibe ti próbáltok belekapaszkodni, hogy a buliban piásan szexelő csajok SOHA nem használnak gumit. (Az ugye megvan, hogy orálisan is terjed?)

Ellenben az írták, és statisztikailag teljesen helyesen, hogy az átlag nők igen túlnyomó többsége nem jár STD szűrésre. Beleértve a bulizós csajokat. Míg az örömlányok kb havonta és erről papírjuk is van.

De ti csak csúsztatásokkal teli próbáljátok védeni a saját álláspontotokat, teljesen mindegy lenne ki és mit ír ide, mik a tények, ti képtelenek vagytok bármilyen érvet elfogadni, ami nem a saját elvakult teóriátokat támasztja alá. (Vitakultúrából bukottak vagytok.)

Metamorfózis szövegei meg kb semmit nem érnek, annyiszor lejáratta magát, ahogy kb minden kérdéshez odatrollkodik, 90%-ban ostobaságokat. :D

2022. febr. 3. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
23%

Mégis intelligensebben tudok megnyilvánulni akkor is, mint te.


Amúgy meg senki nem kíváncsi, pláne nem irigy a prostijaidra. :D (Főleg amiatt, mert ilyenekkel kell szexelnie, mint te vagy.)


Annyit írtam le, hogy egy blőd hülyeség azt feltételezni, hogy a bulis lányok - én is az vagyok - mindenhol mindig bárki rendelkezésére állnak. De lehet én mozgok jó körökben, mert az orvosira, pszichológiára, mérnöki karra járó barátnőim nem csinálnak ilyeneket. Egy lányról tudok, akinél 18 évesen ez előfordult, de ő egy cigánytelepen lakott és alig tudott leérettségizni. Itt nem az lesz a probléma, hogy buliban ismerkedtél meg vele.😀

2022. febr. 3. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
100%

25-ös, én nem tudom ti kik vagytok, röhögve olvasom itt a kommenteket. Azt látom, hogy itt mindenki magából indul ki, és képtelen elfogadni, hogy az ő burkán kívül is van ám élet.

Szerintem se dug minden csaj aki bulizni jár, de te is hülyeségeket írsz, már bocsi. Én is jártam egyetem alatt bulizni, és aki azt állítja, hogy az egyetemista csajok (tök mindegy milyen karra járnak) ha nem cigányok, nem dugnak, meg nincsenek egyéjszakás kalandjaik, az szimplán hazudik. Nem tudom, te azért csinálod, mert így szeretnél érvelni, vagy csak ennyire nem látod a rajtad kívüli világot, de eléggé el vagy tévedve. Legjobb barátnőm 23 évesen lett HPV-s, úgy, hogy ő pl sosem ment bele ilyenekbe, összesen 3 pasival volt. (Én ledérebb voltam, megúsztam - eddig.)

Nem tudom te ki vagy, meg azt sem, hogy az a másik ki, de érdemes lenne kicsit magatokba szállni, mert ez a fajta arrogancia, ha nem párosul ismeretekkel (mindketten eléggé el vagytok tévedve), bizony visszaüt, teljesen hiteltelenné tesz. Csak úgy barátilag mondom.

2022. febr. 3. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
50%

De itt nem egyéjszakásról volt szó eredetileg, hanem amellett érvelt a fiatalember, hogy a “vodkanarancsos” lányok kb 10-60 perc alatt már a szórakozóhelyen úgy nyelik a nedűt, hogy taknyuk-nyáluk egybefolyik. Meg hogy egy prosti kevesebb eséllyel kap el bármit is…


Amúgy arról a kutatásról szívesen megnéznék valami dokumentumot, mert csak így belengetve, hogy létezik, kb annyira hiteles, mint a Soros terv.

2022. febr. 3. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
25%
mivel elmeletileg te nagyon okos es intelligens vagy, gondolom nemkell az orrod ala dugnunk az adatokat. egyetemen biztos megtanulta jol googlezni is, hasznald :)
2022. febr. 3. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
46%

Ja, hogy nem is létezik. :)


Egyetemen valódi tanulmányokat kell feldolgozni, nem ilyen bukott, félhülye által összedobott “tanulmányokat”, mint az incelek she.hu-s cikkei, meg a Tinderes ökörségek, ami alapján tájékozódnak. :D

2022. febr. 3. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 A kérdező kommentje:
Én utálom a prostikat? Én aztán nem, sőt egy régebbi hozzaszolasomban írtam is, hogy ez is munka, és ha a párom prostizni/vodka narancsos csajozni járt, az a múltja, én ezt is elfogadom... Egyszerűen csak tudni szeretném, hogy egészséges-e ennyi...
2022. febr. 3. 08:10
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!