Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kiderult, hogy a srác akivel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiderult, hogy a srác akivel randizom előttem már járt prostizni. Lányok, ti erre hogy reagálnátok?

Figyelt kérdés
Engem egyébként nem érdekel a múltja, az ő dolga, ahhoz semmi közöm. A jelenéhez viszont van, és ahhoz, hogy egészséges maradjak mindenhogy. Ezek után jogosan kérhetek tőle egy papírt, hogy nincs semmilyen fertőző nemibetegsége? Nem sértődne meg, ha ilyet kérnék tőle?
2022. jan. 31. 17:06
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
40%

#1: igen, sértő. Nem azért, mert nem akarsz elkapni semmit, hanem azért, mert olyan butának tetteted magad, hogy azt hiszed, a prostiktól kapják el a pasik a nemi betegségeket.

Ha volt már nővel dolga valaha, főleg ha többel teljesen mindegy, volt-e köztük prosti.

Ma a nők 80%-a élete során találkozik valamely HPV-fajtával, hogy csak egyet mondjak.

A 18-35 közötti nők több mint fele HPV-s. És ez csak egy a rengeteg STD közül.

Én is jártam régen prostikhoz. Aztán egy 23 éves csajtól (aki előttem összesen 7 pasival szexelt életében, a legtöbbjükkel kapcsolatban) kaptam el.

Szóval ne légy ennyire naiv.

2022. febr. 1. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó, én 35 éves vagyok, soha semmilyen nemibetegségem nem volt, és csak egy partnerem volt, de az 15 évig. Most lenne ez a srác a második, aki bevallott, hogy csak futó szex kapcsolatai voltak eddig, és hát igen... Volt köztük prosti is.

Valóban én lennék naiv, ha papírt kérek? Adok én is bármikor szívesen, ha ő kér azonnal. Nekem meg ugyan mindegy, hogy kitől kapta el, de a százalékos arány akkor is nagyobb a betegségre, ha valaki rendszeresen prostizik. Egy prosti átlagosan 4 férfival van. A vodka narancsos csaj jobb esetben csak hétvégente 1 pasival. Végezz statisztikát...

2022. febr. 1. 13:33
 13/42 A kérdező kommentje:
Átlagosan 4 pasival naponta*
2022. febr. 1. 13:34
 14/42 anonim ***** válasza:
68%

Én hanyagolnám a férfit. De ez én vagyok.🤷‍♀️


A vodkanarancsosok pedig életükben láttak nőt valaha? Én is járok bulizni, én is iszom olyankor, nekem is voltak partnereim, de amiket írogattok, hogy kik szopnak le idegeneket 10 perc után bulikban, azok max nektek tűnnek lánynak kb ugyanannyi alkohol után. Az a white trash/félcigó/félbolond társaság lesz, nem egy átlag bulis lány.

2022. febr. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
48%
csak a vodkanarancsos csaj gumi nelkul szopkod, hidd el sokszor nem heti 1-et. ertelmes prosti meg gumi nelkul nem vallal. hidd el egy igenyes prosti “jobb” mint a hetvegi ripancok. (es nem, nem jarok prostikhoz, nem vedem oket)
2022. febr. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 A kérdező kommentje:

De ezt a statisztikát te honnan a bánatbol szeded? Mert ha " a barátod mondta" akkor az nem hiteles forrás. Arról viszont találsz nem egy forrást a neten, hogy a prosti napi 4 kuncsafttal van, és a legtöbb lány már fiatalon nemibeteg emiatt, és hamar ki is égnek, nem tudnak sokáig dolgozni.

Ez is egy munka, nem ítélem el őket, de 1. A legtöbb ferfi nem fizetne azért, hogy gumival szopja le egy prosti... 2. Van külön olyan prosti aki azért szed fogamzásgátlót, hogy belé tudjanak élvezni azok a kuncsaftok akiknek gumival nem áll fel/merevedési zavara van/ vagy sokat fizet... Te vagy naiv... De bizonyára nagyon fiatal még, és nem tudod ez higy működik

2022. febr. 1. 14:32
 17/42 anonim ***** válasza:
80%
mert te aztan tudod hogymukodik nokent, 35 evesen eddig 1 kapcsolattal..:D anyam.. akinek 40 iq-nal tobb van, az nem csinal semmit gumi nelkul egy prostival
2022. febr. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 A kérdező kommentje:
Akkor akinek 40iq nal több van, az a vodka narancsos csajjal sem csinál semmit gumi nélkül.. Erről ennyit.
2022. febr. 2. 04:36
 19/42 anonim ***** válasza:
9%

#12: bocs, de igen, naiv vagy. 35 évesen, 1 pasival, kb semmit sem tudsz, ez gáz. (Nem az egy pasi, jogod van hozzá, ahhoz nincs, hogy tudatlan légy.)

Ráadásul ellent mondasz saját magadnak. Eddig az volt a bajod, hogy a pasid volt prostinál. Most kiderül, hogy csak futó kapcsolataid voltak. Én leírtam a tényeket, hogy hány nő szenved különféle STD-ktől, de meg folyton kihegyezed a prostikra. Nem értem, miért nem ehet felfogni, hogy a futó kalandok során sokkal nagyobb eséllyel szed össze valamit, mint egy prostinál?

De leírom szépen, hogy te is megértsd: NEM az a baj, hogy el akarod küldeni vizsgálatra. Azért vagy naiv, mert azért akarod elküldeni, mert járt prostinál. A férfiak egy jelentős része sosem járt prostinál, mégis fertőz. Hoppá. Érted már?

2022. febr. 2. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
28%

#16: ok boomer, semmit nem tudsz.

Tudod mekkora különbség, hogy a vodkanarancsos csajok sosem járnak STD szűrésre, a prostik meg rendszeresen?

Tudod, hogy a vodkanarancsos csajok 70-80%-a hordoz valamilyen STD-t? Sőt, 18 és 30 év között kb minden második? És nem a prostik. A "normális" lányok.

Mit nem fogsz fel ezen? Komolyan kezdem kétségbe vonni az intelligenciádat...

2022. febr. 2. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!