Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kiderult, hogy a srác akivel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiderult, hogy a srác akivel randizom előttem már járt prostizni. Lányok, ti erre hogy reagálnátok?

Figyelt kérdés
Engem egyébként nem érdekel a múltja, az ő dolga, ahhoz semmi közöm. A jelenéhez viszont van, és ahhoz, hogy egészséges maradjak mindenhogy. Ezek után jogosan kérhetek tőle egy papírt, hogy nincs semmilyen fertőző nemibetegsége? Nem sértődne meg, ha ilyet kérnék tőle?
2022. jan. 31. 17:06
A kérdező szavazást indított:
Alapjáraton nem kéne olyan férfival kezdeni aki prostizott
Jogosan kérsz orvosi igazolást arról, hogy nincs fertőző nemibetegsége
A férfi jogosan sértődhet meg, ha ilyet kérek tőle.
34 szavazat
1 2 3 4 5
 1/42 A kérdező kommentje:
Illetve aki a harmadik válaszra szavazott, az kifejtené, hogy a férfi miért sértődhet meg abban az esetben, ha egészségügyi papírt kérek tőle, hogy nincs nemibetegsége? Végül is a saját testemet adom neki egy komoly kapcsolatra. Annyira sértő, ha nem akarok a nemibeteg gondozóba kikotni?
2022. jan. 31. 17:12
 2/42 anonim ***** válasza:
74%
ugyanmar, sokkal veszelyesebbek a nem prosti ribik, akik 2 vodkanarancs utan barkit leszopnak gumi nelkul.. ha te kersz tole papirt, te is adj neki. ugyanannyi esely van arra is, hogy te osszeszedtel valakitol valamit, mint o. Ha prostinal volt, ha nem…
2022. jan. 31. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
100%

Randiztok, és már el is mondta? Hogy derült ki? Csak mert nem tudom elképzelni a szitut, ahogy egy randin arról kezdünk beszélni, hogy milyen prostizni.

Bizonyos esetekben amúgy el tudnám fogadni, de csak akkor, ha már együtt vagyunk egy ideje, szeretjük egymást, stb, és bevallja, hogy megesett. De az, hogy még a randizgatás idején elmondja, nekem nagyon elvenné a kedvem a továbbiaktól.

A papírt, ha szeretnéd elkérheted, szerintem semmi joga megsértődni, egyébként prosti nélkül sem, ha úgy vesszük (2-es válaszára hivatkozva). De szerintem gumit érdemes húzni így is, úgy is a kapcsolat elején.

2022. jan. 31. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
100%
Hogy derül ez ki az elején?
2022. jan. 31. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 Noren1989 ***** válasza:
52%
#5, Kérdező ismerős lehetett rosszlànyokról neki 😂🤔😶
2022. jan. 31. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 youngboy26 ***** válasza:
74%

Inkább ez legyen, hogy prostihoz járt a pasi, minthogy azt derülne ki, hogy azonos nemű a srác másik sráccal csinált intim dolgokat.

Hogyan reagálnátok erre?????

2022. jan. 31. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
78%
Igénye ember alapból eljár szűrésekre. Nem nagy dolog pl egy vérvétel. Így aztan
2022. jan. 31. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
69%
*így aztán főleg
2022. jan. 31. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
100%

Ez nekem sok lenne. Ne mondja el legalább.

Papírt meg talán minden új embertől érdemes lenne kérni.

2022. jan. 31. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
62%
Papíron jól hangzik ez a népjóléti duma, hogy persze, nem baj, de szerintem abszolút ez az a szituáció, amit élőben senki nem akar magának.
2022. jan. 31. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!