Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Minden nőt zavar ha én pasikka...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden nőt zavar ha én pasikkal is szoktam dugni?

Figyelt kérdés
Kedvelnek a nők, kb. minden ujjamra találok egyet, ha most megtudnák hogy csajozásaim mellett néha kedvem van pasival lefeküdni az baj lenne? Hozzáteszem ha komoly kapcsolatban vagyok valakivel, akkor nem fogok senkivel sem félrelépni, se nővel, se férfival, tehát nem arról van szó hogy napi szinten fűvel-fával. Ez csak akkor van ha épp nincs kapcsolatom. Szóval egy átlag hetero nőnek addig tart a jó pasi, ameddig belefér a konzervatív keretekbe?

2022. jan. 31. 14:32
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Én személy szerint egyet sem töröltettem, ha ez a véleményed, az a te szegénységi bizonyítványod. Gondolom te is valami incel pasi lehetsz, fáj, hogy atomheteroként sose lesz olyan csajod, mint néhány kevésbé korlátolt embernek.
2022. jan. 31. 15:54
 12/18 anonim ***** válasza:

"11/11 A kérdező kommentje:

Gondolom te is valami incel pasi lehetsz, fáj, hogy atomheteroként sose lesz olyan csajod, mint néhány kevésbé korlátolt embernek."


Mint Béla?

2022. jan. 31. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
31%

Nyilván függ attól is hogy milyen közegben ismerkedsz. Én egyetemista vagyok Budapesten, a környezetemben nem nagyon van olyan akit az ilyesmi taszítana. Az összesen 25 lelket számláló bivalypusztán sokkal kisebb az esélyed. A biszex lányok amúgy általában bármivel szemben nyitottabbak.


Nekem amúgy volt biszex barátom, semmilyen jellegű gondot nem okozott ez a kapcsolatunkban, mivel nem csináltam belőle nagy ügyet.

2022. jan. 31. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
65%

Heteroszexuálisként heteroszexuális partnert szeretnék. Ha te biszexuális vagy, akkor nem vagy heteroszexuális.

Sőt... fokozom. Én liberális heteroszexuális nő vagyok, aki szerint mindenki azzal rosszalkodik, akivel szeretne. Én is. Heteroszeualitás vagyok, nem konzervatív.

Nem izgulok fel attól a gondolattól, hogy a férfi ma nekem teszi be, holnap meg neki teszik be. Szexuálisan taszít.

2022. jan. 31. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
34%
Nekem mèg tetszene is, kivève ha passziv a pasi.
2022. jan. 31. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
38%
A férjem biszex és már akkor tudtam,amikor hozzámentem.Nagy darab,erős,bajszos,szakállas domináns,igazi oroszlán,de van amikor az ágyban a női szerep izgatja.Mondjuk elég nyitottak vagyunk,de a környezetünk nem tudja.Viszont,ha fürdőkbe vagy bárhová kirándulni megyünk,sokszor én ismerkedem férfiakkal és csak olyanokkal állok szóba,akik vele is szexelnek.
2022. febr. 1. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
76%
Én nagyon odavagyok érte, csak hallásra felizgat, hogy ilyet csinál egy csávó.
2022. febr. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
80%
A legtöbb nőt ez taszít és undorítónak tartják.
2022. febr. 15. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!