Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Minden nőt zavar ha én pasikka...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden nőt zavar ha én pasikkal is szoktam dugni?

Figyelt kérdés
Kedvelnek a nők, kb. minden ujjamra találok egyet, ha most megtudnák hogy csajozásaim mellett néha kedvem van pasival lefeküdni az baj lenne? Hozzáteszem ha komoly kapcsolatban vagyok valakivel, akkor nem fogok senkivel sem félrelépni, se nővel, se férfival, tehát nem arról van szó hogy napi szinten fűvel-fával. Ez csak akkor van ha épp nincs kapcsolatom. Szóval egy átlag hetero nőnek addig tart a jó pasi, ameddig belefér a konzervatív keretekbe?

2022. jan. 31. 14:32
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
74%
Nem
2022. jan. 31. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
57%

Igen. Szerintem a legtöbb hetero nőt ez taszítani fogja. Szóval lehet hogy jobb, ha nem beszélsz róla.

Persze vannak nyitottabbak (ha kevés is), illetve a biszex nők elfogadóbbak a biszex pasikkal.

2022. jan. 31. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
47%
Normális nőt ez taszít és undorítónak tartják.
2022. jan. 31. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
40%

Nem hiszem, de miért kötöd az orrukra?


Talán úgy mutatod be magad, hogy “minden ujjamra jut nő és férfi is”?

2022. jan. 31. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
62%
Dehogy!
2022. jan. 31. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
43%
Én konkrétan undorodnék tőled.
2022. jan. 31. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
66%
Nincs ezzel semmi baj, csak bi-szexként keress akkor kapcsolatot. Lehet bi-szex csajt fogsz találni magad mellé.
2022. jan. 31. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
70%

Dacára annak, hogy itt valamiért mindig az jön ki, hogy ez óriási nagy hátrány, nekem összesen egyszer volt negatív élményem miatta. Akkor mondjuk a csaj istenesen kiakadt, és közölte, hogy még barátság sem lesz köztünk (kb. 2 hónap ismerkedés, barátkozás után), de őt leszámítva nincs negatív tapasztalatom ezzel, sőt!...

Egyik kapcsolatomban a csaj annyival elintézte, hogy "oké, de ugye innentől velem csinálod majd?" Aztán olyan is volt, akinek ugyan nem tetszett, de nem nagyon izgatta magát miatta, csak arra kért, legyek hűséges hozzá. De több olyan is volt, akit kifejezetten izgatott. Egyik exem - amikor elmondtam neki - azonnal kérte, hogy a lehető legrészletesebb módon meséljem el, mi hogy volt. Másik szabályosan bíztatott, hogy pasizzak mellette, de mondjam el, ha épp d*gni megyek.

Szóval: nem, ez korántsem akkora probléma, mint amilyennek itt beállítják. Az már sokkal nagyobb probléma, hogy sokan nem mernek önmaguk lenni mások véleménye miatt.

2022. jan. 31. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
60%
Legalább lenne közös beszédtémátok, ha kifogynátok az ötletekből.😄
2022. jan. 31. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
37%

Na, látom a kérdezőt zavarja a valóság, mert törölteti a válaszokat.

Mert ő is tudja, hogy normális nőnek FÉRFI kell, nem selejt.

2022. jan. 31. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!