Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Titeket mennyire zavar ha...

Titeket mennyire zavar ha barátotok\barátnötökkel jártok és ök nagyon jo viszonyba vannak más pasikkal, csajokkal? Mennyire zavar titeket?

Figyelt kérdés
2014. máj. 8. 20:19
 1/4 LiEli válasza:

Engem eleinte nagyon zavart, megőrjített a féltékenység és a paranoia, de idővel megtanultam 100%-an bízni a páromban. Persze azért még mindig a hölgyeken tartom a fél szemem, de már nemigen zavar.

Hozzáteszem, 1 év kellett ahhoz, hogy teljesen el tudjam fogadni a párom hölgy barátait.

2014. máj. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

egyáltalán nem. Aki a "párom" az nem az enyém, mint egy kabát amit megvettem a boltban, hanem csak velem van.


Amúgy is, ha meg akar csalni úgyis megteszi. Nem fogja sem az orromra kötni sem az írásbeli beleegyezésemet kérni. Ezek után felesleges időpocsékolásnak tartom a féltékenykedést, arra amúgy is rámehet a kapcsolat.


Ezek mellett ő is ember, azért mert a párom még nem várom el tőle, hogy üljön otthon egész nap és senkihez se szóljon, csak hozzám.

2014. máj. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Sajnos inkább Neked kell lemondanod róla..., megváltoztatni, "kisajátítani" lehetetlen.

Esetleg türelmesen várhatod, hogy elfogyjanak a régi barátai és újakkal már ne legyen közeli viszonyban.

Szinte biztos, hogy nem csal meg, de Téged az is zavarni fog, ha néha ideiglenesen egy barát és problémájának megoldása az első...

2014. máj. 9. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Amúgy nyugodtan ki kell próbálni velük együtt éldegélni, max., nem úgy sikerül.
2014. máj. 9. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!