Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mivel lehet oldani az extrém...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel lehet oldani az extrém nagy méretű,rendkívülien elhízott nők szexuális gátlásait?

Figyelt kérdés

Nekem az óriási idomokkal rendelkező /170-200 kg-os/ nők tetszenek.

Aki ekkora többnyire gátlásos,nem hiszi el,hogy számomra vonzó.

Ennyire hihetetlen,hogy valaki egy ekkora nőt tart vonzónak,szépnek?



2022. jan. 29. 13:19
 1/10 anonim ***** válasza:
Teljesen hihetetlen. Neki is, mindenkinek is, és joggal. Ő meg tudja, hogy te vagy ki akarod használni, vagy te még rondább vagy...
2022. jan. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Lehet,hogy hihetetlen,de igaz.Sportos,jóképűnek mondott férfi vagyok.Nem akarok senkit kihasználni,egyszerűen imádom az ekkora nőket.Ilyen az ízlésem.....Én szépnek látom az óriási méretű nőket.
2022. jan. 29. 13:30
 3/10 anonim ***** válasza:
32%

Jó, hogy nem hiszi el, hogy vonzó, mert nem az, és talán észhez tér, hogy le kellene fogyni.


Abból fakadóan, hogy mit művel a testével, a cukorbetegség már szinte garantált. És ez talán még a kisebbik rossz.

2022. jan. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Noren1989 ***** válasza:
0%
Fogyàssal, pl.
2022. jan. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
pl. jársz előtte valami erotikus táncot vagy ilyesmi
2022. jan. 29. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Sajnos már többször volt olyan,hogy az adott hölgy azt hitte troll vagyok,csak átverés amit írok.Randiig is nehéz eljutni így.
2022. jan. 29. 13:43
 7/10 anonim ***** válasza:
társkeresőn be kell állítani, hogy ki a célközönség.
2022. jan. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

A Ducitárson és a Randivonalon is próbálkoztam,de nincs ekkora nő.

A max. testsúly 140 kg. Tudom az is nagy,de én az extrém nagy nőket kedvelem igazán.Ha lenne társkereső ekkora nőknek,az jó lenne!

2022. jan. 29. 14:04
 9/10 anonim ***** válasza:

Kb 100-120 kg között mozog a súlyom. Általánosban szabadult el ennyire a súlyom, mikor a szüleim foglalkozása miatt elkezdtek bántani, pedig akkor már veszteséges volt a vállalkozásuk. Megdöbbentem mikor kiderült a súlyom, de leadni nem megy.

Kérdezö, ne add fel a reményt, bár extrém súlyú nőt nem hiszem, hogy találsz.

2022. febr. 1. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a bíztatást! Tényleg nehéz találni ekkora társat,pedig biztosan léteznek ekkora nők.A súlyúk miatt utcán ritkán mutatkoznak,így marad a net.

Mindig abban bízok,hogy ír egy 200 kg körüli nő.

2022. febr. 1. 12:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!