Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Őszintén, mennyire gyakori...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őszintén, mennyire gyakori elutasító indok az, hogy a lányon van 20 kiló túlsúly(80-90kg)?

Figyelt kérdés
Amikor arra panaszkodnak a molett lányok, hogy emiatt nem kellenek a többségnek, akkor mindenki azt mondja, hogy ez nem számít és rengetegen buknak a kövérekre

2021. aug. 21. 14:57
 1/9 anonim ***** válasza:
69%
Még ha vagy 10 kiló túlsúly van, az tud mutatós lenni. De a 20 az már lötyögős zacskós tej kategória.
2021. aug. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%
177 centi vagyok, voltam 80 kiló, senki rám sem nézett. Lefogytam 65kilóra, hirtelen meglepően sokan kezdtek el érdeklődni. Sokkal többen megnéztek, leszólítottak, bejelölgettek, meglepő volt. De egyébként szerintem ennek az is az oka, hogy nekem is több lett az önbizalmam emiatt, jobban érzem magam, és ez nagyon sokat számít.
2021. aug. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%

Én voltam már 90 kilós 18 éves lánnyal, aki 160 cm magas volt…

Előttem sosem volt izmos fiúkkal, szóval nagyon bejöttem neki és imponált.

A nagy segge és a pufi puncija nagyon bejött, s mivel az arca is szép volt, akár komoly kapcsolatra is kellett volna…


Illetve voltam már 120 kilós 40 éves nővel is, vele sem volt probléma, Ő 175 cm volt, de ezért elég durván túlsúlyos volt. Viszont a mellei extrém nagyok voltak, azóta sem láttam akkorát soha az utcán sem, egy nőn sem.

Csak interneten találni ilyesmit.


Annyira nem tetszett a nő, de kárpótolt hogy nagyon bevállalós volt és nagyon mocskosan beszélt, stb.

Nehéz lett volna elutasítani.


Ezek úgy történtek meg velem, hogy amúgy egyáltalán nincs egy konkrét ideálom…

Jöttek már be vékony, nagyon vékony, izmos, magas, alacsony, duci és kövér csajok, nők is egyaránt, kortól teljesen függetlenül.


Az arc azért egy nagyon fontos dolog.

23/f

2021. aug. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Előfordul, de az esetek többségében inkább a személyiségben keresendő a hiba.
2021. aug. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy sokkal több rétegből álló dolog, mint hogy szimplán le lehessen írni számokkal.

Például a latin amerikai nők marha jól néznek ki 20kg felesleggel, mert hatalmas melleik, nagy combjaik, pufi puncijuk és nagy fenekük lesz tőle, miközben megmarad a szép, karcsú alakjuk.

Teljesen egyénfüggő, hogy kinek milyen arányban oszlik el.

2021. aug. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
30%

#3

Mr Igénytelen:)

2021. aug. 21. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
73%
Nálam kizáró ok...
2021. aug. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
95%
Nálam ez nem gond, csak a telt nőkre áll a banánom. 😂
2021. aug. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
93%

Nálam ez kimondottan pozitívum. A 80-90, de akár 100 kilós lányok az eseteim. Az önbizalmad viszont rombolhatja, ha nem vagy elégedett a testeddel és ez kihathat a kapcsolataidra is.

27/F

2021. szept. 14. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!