Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Manapság szakító indok,ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság szakító indok,ha meghízik a nő?

Figyelt kérdés

2021. máj. 14. 21:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
79%
Biztos van rá példa, de szerencsére nem ezek miatt romlik a legtöbb kapcsi.
2021. máj. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, én a teltebb csajokat bírom, de azért túlzásba lehet esni.
2021. máj. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Mennyire?

Súly/magasság?

2021. máj. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
80%
Ritka
2021. máj. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
95%
Én szeretem ha filigrán a párom. De a sovány még mindig jobb mint a dagi.
2021. máj. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
95%

Kérdés mitől és mennyire...például ha terhes akkor lehet nem hagyom ott (azért írom hogy lehet,mert még nem volt ilyenre példa).


Ha mondjuk ő is folyton kritizál valamiért a testemet illetően,akkor én is ott hagyom már csak azért is hogy éreztessem vele, hogy ő mit csinál velem.


Ha zabál folyamatosan/gusztustalan módon,hát akkor szerintem fordított helyzetben is szakítás lenne.


Ha betegség miatt van akkor próbálok segíteni neki (ha csak ő nem szakít velem).


Szóval érted nagyon szitu függő.

2021. máj. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez így kevés adat
2021. máj. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
65%
Az attól függ... egy felszínes kapcsolatban igen. Meg attól is függ mennyi az a hízás, illetve mennyire alakul ki az érzelmi kötődés. Ha valaki egy 52 kg-s lányt ismert meg s felkap a terhesség alatt pár kg-t, de csak teszem fel 60-62-re fogy le utána akkor semmi gond általában. Ha viszont 90 kg-s tehénné hízik az csökkenteni tudja a vágyat ugyebár... ami aláássa a kapcsolatot is.
2021. máj. 15. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ha csak a külsejét nézed, akkor ezek szerint még nem nőttelél fel. Ne szakíts ilyenért vele!!!! Inkább tegyél érte, hogy fogyjon le! Hívd el futni, sétálni, találjátok ki együtt valami jó és hasznos fogyókúrát!
2021. máj. 15. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
28%
Igen. ne hízzon meg.
2021. máj. 15. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!