Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » E kosaras melle csak a durván...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

E kosaras melle csak a durván elhízott csajoknak van?

Figyelt kérdés

2021. aug. 22. 09:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%
Nekem az van de nem vagyok elhízva
2021. aug. 22. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
87%
Nem feltétlen. Van olyan típusú testalkat ami vékony vagy átlagos még is nagy melle van
2021. aug. 22. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
15%
#1 Leszel a feleségem?
2021. aug. 22. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
82%
Nem hiszem, hogy el lennék hízva a 64 kilómmal, és mégis E kosaras a mellem
2021. aug. 22. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem, találkoztam több lánnyal is, akinek hatalmas melle van, de átlagos, vagy inkább nőiesen telt alkatúak voltak. Az a típus, akin van egy kevés plusz súly, de igazából csak jobban néz ki tőle.

Persze, lehet olyan is hogy valaki tényleg el van hízva, de ez önmagában nem elég a nagy mellekhez, ahhoz genetika is kell hogy valaki mellre tudjon hízni. Inkább derékra vagy seggre/combra híznak az emberek.

2021. aug. 22. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
81%
4-s vagyok: 171 cm vagyok (csak mert 4 privát is ugyan ezt kérdezte)
2021. aug. 22. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
86%
Jó genetikával vannak "szerencsések" akiknek vékonyan is nagy mellük van, de ők a legritkább kategória.
2021. aug. 22. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
55%

Nem csak duciknak van.

Itt találsz sok példát:

[link]

2021. aug. 22. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Elhízottaknak is van B kosaras melle. Láttam már ilyen nőket.
2021. aug. 22. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

A vékony lány + nagy mell a legritkább kategória.


Általában a nagyobb mell nagyobb testttel is jár, ugyanakkor nem feltétlenül kövérséget jelent ez.


Sokszor látok olyan lányokat, akiken igen, van némi felesleg, de nem kövérek, sőt, nagyon csinosak és mellük is van, mondjuk, olyan D-kosár. Egy ilyen lány teljesen jó.


Persze, olyan is van, amikor kövér a lány és ennek ellenére kis melle van. Őket kicsit sajnálom, mert biztos sok férfi van vele úgy, hogy ezt a típust nem kívánja. Alapvetően a vékonyabb lányokat szeretem, de ha épp kövér esik be, akkor ne csak a feneke, combja legyen extra, hanem legyen nagy melle is.

2021. aug. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!