Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kb. 1 hete nem vagyok szűz,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kb. 1 hete nem vagyok szűz, de még mindig béna vagyok és korán elsülök! Ez még természetes, mert kezdő vagyok vagy lehet hogy korai magömlésem van?

Figyelt kérdés

Szóval 24 éves vagyok és sokáig küzdöttem azzal, hogy nem tudok ismerkedni…

Még most is nagyon nehezen megy, akárcsak a barátkozás is.


Viszont köszönhetően a pszichológusomnak és annak, hogy kaptam pozitív visszajelzéseket a külsőmmel kapcsolatban, nem egészen 2 hete sikerült elveszítenem a szüzességemet… Mert lett egy minimális önbizalmam és egy nagyon jófej, szép lánynál mertem kezdeményezni és mertem őszinte is lenni.


A csaj nem a barátnőm, hanem ez inkább egy szex kapcsolat, azért ment bele mert állítólag nagyon bejövök neki és kedvesnek is gondol…

Azt mondta, hogy nem baj hogy tapasztalatlan vagyok, majd belerázódom.


És tényleg NAGYON segítőkész…

És türelmes.

Csak nem tudom, hogy meddig élhetek még vissza a türelmével.


Viszont már kezd frusztrálni, hogy 5 alkalommal voltunk együtt és még nem nyújtottam neki kvázi semmit.

Még mindig bénázom és korán megyek el…


Első alkalommal többször leszopott és azt már akkor jól bírtam, tudtam kontrollálni az orgazmusomat és nem mentem el hamar…

Majd próbáltam nyalni és ujjazni, ami hát elég siralmasan ment, de voltak pillanatok amikor élvezte.

Remélem nem csak megjátszotta, hogy motiváljon, de elég hitelesnek tűnt a dolog…


Óvszerrel próbáltam behatolni, de mindig lelankadtam pár perc után, majd próbált a szájával segíteni, de behatolásnál lelankadtam…

Így ez az első alkalomkor nem jött össze. Pár másodpercig voltam a punciban és puha lettem…


A második alkalomnál felajánlotta, hogyha megígérem hogy egészséges vagyok, akkor hagyjuk a gumit, mert úgyis szed tabit és amúgy neki is én vagyok az első akivel kapcsolaton kívül szexel, tehát egészséges Ő is…


Így már nem lankadtam le, be tudtam tenni kutyapózban, de konkrétan 30 másodperc alatt elélveztem és még szólni sem tudtam, annyira hirtelen jött… De továbbra is nagyon kedves volt és nem haragudott viszont aznap már nem akart ismételni, miután lefürdött, még azt hagyta hogy szájjal próbálkozzak.

Elég sokáig remegett, meg adott ki hangokat, volt hogy húzta maga felé az arcom… De olyan is volt, hogy hangosan kinevette a bénázásomat, de amúgy aranyos volt és ezért bocsánatot is kért.


Harmadik alkalommal 2* is próbálkoztunk az aktussal, elsőnek ugyanúgy kutyában, 1 -2 perc között elmentem. Majd pár perc szünet után missziben, bírtam kb 4 percig, viszont valahogy a tempót sem bírtam diktálni, így ezt biztosan nem élvezte…


És ma volt a negyedik összejövetelünk, ma volt részem az 5. aktusban életemben, én a hátamon feküdtem és passzív voltam és Ő rajtam guggolt és nagyon gyors tempóban meglovagolt, vagy igazából nem tudom hogy ez lovaglásnak számít e, de valami olyasmi volt és nagyon gyorsan mozgott…

Meg is lepett, ilyen intenzitású merevedésem még nem volt, kicsi már fájt is és 3 percig bírtam csak.

Legalább most volt hüvelyi orgazmusa, annak ellenére hogy ez ritka dolog, de nem rajtam múlott…

Igazából ebben a felállásban egy szexbaba is lehettem volna.


A csaj az valami elképesztően aranyos, érzelmeim is kezdenek kialakulni felé, de tiszteletben tartom hogy Ő nem szeretne kapcsolatot…


Viszont nagyon bánt és frusztrál a teljesítményem (hiánya)… Bár haladás, hogy egyáltalán van aktív szexuális életem, mert a 24. születésnapomon elkönyveltem hogy örökké szűz leszek.


Az érdekelne, hogy ez az egész lehet csak amiatt hogy még mindig tapasztalatlan vagyok és ha még gyakorlom a dolgot akkor automatikusan jobb leszek, vagy egészen egyszerűen béna vagyok és korai magömlésben szenvedek?


Köszi, hogyha végig olvastad és ha válaszolsz!



2022. jan. 27. 00:16
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Nő vagyok. Én is voltam már szűz fiúval. Az a tapasztalatom, hogy tanulható, hogy meddig bírja egy pasi. Szóval ne add fel. Fejben dől el minden.
2022. jan. 27. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!