Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kb. hány éves korig nő a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kb. hány éves korig nő a pénisz vastagsága? Neked hány éves korban érte el a teljes vastagságot?

Figyelt kérdés

2022. jan. 25. 10:51
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
47%
Ha szedsz valamit 45evesen is tud nőni
2022. jan. 25. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
#1, 2,4 buták vagytok! 🖕
2022. jan. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem olyan 22 éves koromban érte el a mostani, véglegesnek gondolt méretét. Bár voltam szeretőmmel x év kihagyás után, amikor már huszonsokéves voltam és azt mondta, hogy nőtt nekem, vagy vastagodott vagy valami, de ő valamivel kisebbre emlékezett, szóval ki tudja.

Először 13-16 éves korom közt nőtt és vastagodott rohamosan, aztán azt hittem, hogy vége, de ahogy méregettem, úgy láttam, hogy nőtt még és vastagodott még az idővel és 22 éves korom körül állt meg.

Lehet, hogy megint nő még, de én azt hallottam, hogy az emberi fejlődés, mint testi épülés és érés, 25 éves korig zajlik le. Utána stagnál a test. Vagyis életvitelszerűen tudod utána befolyásolni a fejlődésed, de annak nem marad tartósabb következménye (pl a sportok és egészséges étrend fontosabb e kor előtt, mint utána, mert hosszútávú jótékony következménye előzőeknek lehet, legnagyobb eséllyel)

2022. jan. 26. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!