Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A pénisz vastagságot hogyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pénisz vastagságot hogyan kell mérni? Azt tudom, hogy 22 centis a bohócom a segglyuktól makkig, de a seglyuknál hogy mérjem a vastagságot? Átlagolni kell?

Figyelt kérdés
Mindenkinek előre is köszönöm a válaszát!
2016. ápr. 9. 05:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Eloszor is nem segglyuktol mered mert nem segglyukig dugod a csajba eszleny. ( elol a pocsszorodtol merd) masodszor vegyel egy meroszallagot. Tekerd kore. Olvasd le. Ez lesz a kerulete. Aztan ezt a szamot oszd el 3,14 el es megkaptad az atmerojet.
2016. ápr. 9. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Jóhogy nem a nyakadtól méred...
2016. ápr. 9. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ahogy az első írta az tlejesen jó. Engem csak az érdekelne, hogy hány éves vagy?
2016. ápr. 9. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Engem az se érdekelne, hogy hány éves vagy, mert nagyon a tízes eleje, ha még átmérő számítása se megy.
2016. ápr. 9. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
jajj emberek, nem veszitek észre, hogy a kérdező egy troll? :D
2016. ápr. 9. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
80%

igen troll, de hidd el en ittasan , legalabb 3-4 havernak magyaraztam mar meg hogy nem a herezacskotol merjuk a hosszt es nem a legvastagabb atmerot kell atmeronek venni.... halal komolyan azt hittek...


Szerinted megis miert van az, hogy itt mindenkinek 20 centi?

El sem tudjatok kepzelni h mennyi ertelmesnek tuno srac ilyen hulye....

2016. ápr. 9. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor ezért van itt mindenkinek ekkora farka. Host már csak azt kell kideríteni, hogy a sörösdoboz vastagságot hogy sikerült elérniük. Lehet, hogy belemérik az egyik combjukat is?
2016. ápr. 9. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
a segged hátuljától, a farpofák hát felőli részétől (fenékvájat kezdete) kell mérni!
2016. ápr. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!