Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csak szerintem undorító az anál?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem undorító az anál?

Figyelt kérdés
Számomra undorító hogy valaki a péniszét oda dugja bele ahol valaki kakil

2016. ápr. 7. 22:24
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
29%
Igen. Csak szerinted
2016. ápr. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
42%
Olyan nővel kipróbálnám, akinek nagyon tiszta mindene, beleértve a seggét is. De aki sosem csinálta, és még szőrös is neki a lyuk körül, olyannal elég undorító lenne az biztos.
2016. ápr. 7. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
83%
Nem, nem csak számodra undorító.
2016. ápr. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem is elég undorító, teljesen más célt szolgál...

Amúgy ennyi erővel fiúval is lehetnének, mert végül is nekik is van olyan "kijáratuk".

2016. ápr. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
27%
Pedig jó szűk 😊
2016. ápr. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem is undorító.Egyébként olyan aranyos vagy második,te még mindig abban a hitben élsz,hogy a nők rózsavizet pisilnek,és kakilni meg egyáltalán nem is szoktak?

Mert ha igen,akkor nőként csak szólok,hogy ez baromira nem így van.Egy egészséges ember bélrendszere tele van baktériummal,akár csinál beöntést,akár nem,mert szükség van rájuk a táplálék lebontásához.Max akkor tűnnek el,ha kihipózza magát,de azt garantálom,hogy akkor nem fog sokáig élni.

2016. ápr. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
91%
engem sem érdekel a végbél szex... 24/f
2016. ápr. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
18%

Nem élek semmilyen hitben...

Egyik párommal sem csináltam volna, mert még kutya pózban is éreztem azt a szagot... ami elég undorító.

Viszont biztos van oylan nő, aki elég szexi és perverz ahhoz hogy rátudna venni.

2016. ápr. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
61%
Pasim szerint ez csak a biszexuálisok műfaja,röviden aki nőt popóba az fiút is! Amúgy az még undorítóbb ami a végbéllel történhet aktus közben,- berepedés,belső arany ér vérzés,hpv szemölcs,maradandó kitágulás....
2016. ápr. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
60%

Az a luk egyszerűen nem arra való és kész. Ennyi erővel az orrlukamba is tömködhetné a péniszét.

Ráadásul, ha annyira akarja, akkor előtte hadd próbáljam ki rajta egy vibrivel, és ha tetszik neki, akkor megpróbálhatjuk.

2016. ápr. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!