Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Csak szerintem undorító a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem undorító a gloryhole?

Figyelt kérdés

Egy csomó olyan kérdést olvastam, hogy "most jöttem rá, hogy a pasikat is szeretem", vagy "max gloryholeban kipróbálnám sráccal".

így akarnak nekiugrani, szerintetek nem undorító. ráadásul mi értelme? nem látsz csak egy farkat, ki tudja milyen a feje a gazdájának?


2016. márc. 29. 19:00
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak azért jut eszükbe, mert így nincs esélye a "lebukásnak". Aztán ahogy egyre jobban elfogadja magát az ember, szépen lassan elfelejti ezeket az ötleteket, és keres egy normális srácot, alkalmat.
2016. márc. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

fúúj.

de hogy mehet így benne, hogy nem tudja ki van a túloldalon? eszem megáll. hogy szophat le egy olyat, aki akár beteg is lehet? aztán, ha elkap valamit? inkább keresne egy srácot, akiben megbízhat. nem értem az ilyeneket.o.O

2016. márc. 29. 19:15
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ez inkább csak gondolat szinten van meg, legalábbis remélem :D
2016. márc. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
95%

Én izgalmasnak találom, bár egyelőre csak fantáziaszinten mozgat meg ez a téma.

18L

2016. márc. 29. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Elég igénytelenség. Egy nőtől meg főleg (#4 :D).
2016. márc. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
lehet, hogy a négyes nem is nő.:D meg van rá a gyanúm.
2016. márc. 29. 20:06
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Undorító igénytelenség, nem csoda, hogy a heteró emberek lenézik a melegeket emiatt, mert a legtöbb ilyen. 29 f m
2016. márc. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
azért nem a legtöbb, de sok az ilyen. és sajnos én is kaphatok bántást e miatt.:/
2016. márc. 29. 20:27
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is olyan, hogy oda tuti igénytelen emberek mennek... aztán lehet tévedünk...
2016. márc. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csak perverzitás kérdése.

Kérdező, leszophatsz egy beteg srácot úgy is, hogy látod az arcát, legtöbbször nincs ráírva.

Hogy igénytelenség-e? Lehet, de látod a farkat, legföljebb nem kapod be. Én kifejezetten kedvelem az extrém helyeket, tehát az ilyen szituációt is, sajna még nem volt benne részem. Illetve amikor annak idején lehetett volna, akkor nem tudtam, hogy mire való.

Nem mindenki igénytelen aki átlógatja, akit én "kihagytam", ha jól tudom tanár volt.

2016. márc. 30. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!