Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Van egy lány ismerősöm, akibe...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány ismerősöm, akibe beleszerettem. Szerintem én is bejövök neki, de nem vagyok benne biztos. Hogyan derítsem ki, anélkül hogy megijeszteném? Hogyan udvaroljak neki? 21/N

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm a normális válaszokat!

2015. aug. 14. 09:05
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Csak simán hívd el egy kávéra vagy egy sütire egy jó cukrászdába. Beszélgessetek kicsit kettesben. Ha tényleg bejössz neki, akkor van rá esély, hogy leveszi, mik a szándékaid.
2015. aug. 14. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Miből gondolod, hogy bejössz neki? Adott olyan jeleket, amik erre következtetnek?

Beszéltetek valaha a biszexualitásról vagy arról, hogy érez-e valamit a saját nemünk iránt?

21/B/L

2015. aug. 14. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Bakos G. Bence válasza:
100%
Na mi lett?
2021. aug. 9. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!