Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok, ha az exeteknek 18...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, ha az exeteknek 18 centis farka volt, de az új pasitoknak csak 14 centi, akkor az elég lesz nektek?

Figyelt kérdés
2022. jan. 24. 12:38
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
4%
nem jönnék össze olyan nővel, aki volt már nálam nagyobb farkú férfival
2022. jan. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
90%
Az exemnek kb ekkora mérete volt, 4 évig voltunk együtt. Jó volt a szex, de sosem tudott kielégíteni. Utána volt egy nagy szerelmem kb 13 14 cm-es penisszel, vele volt először orgazmusom, istenien orálozott és szuper volt a szex minden téren. Egyáltalán nem érdekelt hogy most kisebb/nagyobb, hiszen baromira nem ezen múlt hogy mit nyújt a hálószobában.
2022. jan. 24. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Persze lehet elég, igaz nem mindenkinél. De kellokeppen figyelsz a partneredre akkor nem kene gind legyen.a 9-es szerintem nem idiota csupan rossz tapasztalatai voltak.egyebkent en sem ertem ot hiszen 17cm a nok98%nak tökéletes méret. Viszont együtt tudok erezni vele.engem is mindegyik partnerem "megalazott",de nekik igazuk volt en fényévekre vagykk 17cm tol.es ezert nem nehezteltem rájuk, inkabb ertekeltem az őszinteséget.igaz ki olt minden önbizalmat belőlem mar reg nem érzem magam férfinek, többször meg a felesegem elott is kinosan erzem magam ha meztelenül lat vagy hozzam er.hiszen tudom,hogy nem azt kapja ami bejon neki.
2022. jan. 24. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!